Souzníme s přírodou v červenci 2018

V dnešní době se více a více lidí obrací zpět k přírodě a odvrací se od farmaceutických firem. A to je velice dobře – jako zdravotník to mohu posoudit. Léky obsahují chemické složení látek a pokud někde máte latinský název bylinky věřte, že to je jen velice slabá náhražka za tu opravdovou. Taky mě velice bavilo a baví číst si příbalové letáky, které obsahují víc textu o nežádoucích účincích, jak o těch žádoucích, kvůli kterým si lidé léky kupují. Důvod, proč lidé léky stále kupují, i přes to, že znají složení léků, je to, že je hradí většinou jejich pojišťovna. A bylinné produkty jsou přece tak “drahé” nebo pěstování bylinek je tak “časově náročné”. Chápu obě varianty výmluv, ale nejdůležitější je, jaký máte svůj žebříček hodnot.

Zeptejte se schválně sami sebe: ,,Co je pro mě důležité a v jakém pořadí?” Většina lidí dá na první místo zdraví. Ale ve skutečnosti to tak není, protože nejsou ochotni popřípadě zaplatit za kvalitní přírodní produkty. V tom případě lžou sami sobě, protože na první příčce jejich žebříčku hodnot jsou finance, nikoliv zdraví. A to je velice smutné.

Další možností je bohužel velice špatná lidská vlastnost – a to lenost. Nechce se jim přemýšlet, co si koupí, nechtějí se naučit, co je pro jejich tělo nejlepší, nedopřávají sami sobě tolik drahocenného času. Ale proč?

V těchto videích, které vychází každý měsíc, se Vám budu snažit poskytnout užitečné a jednoduché rady a typy, jak pracovat se svým zdravím, psychikou a krásou v závislosti na postavení hvězd, měsíce a znamení zvěrokruhu. Jak nejlépe a nejjednodušeji souznít s přírodou, stravovat se zdravě a dostat do těla potřebné živiny a vitamíny.

Najdete v nich také, kdy bude jaký úplněk a novoluní, dozvíte se, kdy držet půst a jak při něm postupovat, na jaké orgány se zaměřit, jak pracovat s přírodou a jak s ní nejlépe souznít.

Doufám, že se Vám budou příspěvky líbit a že pro Vás budou užitečné. Pokud budete chtít, budu ráda za zpětnou vazbu, jak se Vám videa líbí, jak moc pro Vás byly rady užitečné a pokud máte nějaké své ověřené vychytávky, budu ráda, když se podělíte nejen se mnou, ale také s ostatními. 🙂

Rovněž budu vděčná, když video pošlete dál do světa mezi své přátele (pochopitelně když se Vám bude líbit a budete chtít). 🙂

Na YouTube jsou aktuálně dvě videa na toto téma a na facebooku Andělské pohlazení úplně první článek na toto téma. Videa nahrávám každý měsíc, takže se můžete těšit na pravidelné rady a typy.

No a protože blog vznikl jen pár dní zpět, zveřejním Vám zde video Souzníme s přírodou v červenci 2018. Můžete se aspoň podívat, co vše ve videu bývá a na co se můžete (nebo nemusíte) těšit. 🙂 Já ale doufám, že budete spokojeni, protože za tímto účelem vedu celé Andělské pohlazení. 🙂

S Láskou Vaše Sába

XoXo

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments