Setkání s Duchovním průvodcem/učitelem

Chci se s Vámi podělit o můj již starší duchovní zážitek. V noci se mi dostalo krásného setkání. Setkala jsem se se svým duchovním průvodcem/učitelem.

Vešla jsem do místnosti, která byla velká a prosluněná, měla bílé zdi a krásné energetické obrazy na zdech. Na zemi byly pohodlné fialové polštáře a místnost naplňovala krásná jemná hudba a sladká osvěžující vůně. Uprostřed místnosti pak stál muž kolem 43 let v bílém bavlněném oblečení, měl plnovous a krátké vlasy (až skoro plešatý). Vyzařoval z něj nádherný klid a moudrost.

Usedla jsem k němu na zem a rozmlouvali jsme o mých pocitech, obavách, o mém chování a smýšlení. Nakonec mi poradil, abych všem odpustila, protože nadešel čas, kdy to je opravdu potřebné a potřebuji být čistá a nezahlcená negativní energií. Celou noc jsem odpouštěla v této nádherné místnosti s tou báječnou bytostí všem, co mi kdy ublížili, kteří mě kdy naštvali, odpouštěla jsem také sobě a omlouvala se lidem, ke kterým jsem se někdy nezachovala nejlépe či jsem k nim neměla zrovna nejpozitivnější myšlenky.

Potom místnost zmizela a já se ocitla ve starém velkém domě s mnoha chodby. Zdi byly ponuré, staré a plesnivé. Smrdělo to tam hnilobou a ztuchlinou. Utíkala jsem chodbami, ale nemohla jsem najít cestu ven. Okna byla špinavá a neproudilo do domu žádné světlo. Cítila jsem se vystrašená, zmatená a zbrklá.

Z ničeho nic jsem se opět ocitla v té krásné místnosti s mým duchovním průvodcem a on mě chytil za ramena, podíval se mi zpříma do očí a řekl, abych se v první řadě uklidnila a následovala své srdce. Že sama moc dobře vím, co mám dělat a kam jít, ale pokud se budu blokovat strachem a zmatkem, jen těžko najdu cestu. Řekl mi, že se vážně nemám čeho bát, že jsem naprosto připravená.

Potom se vše rozplynulo a já se objevila zase zpátky v tom starém, zatuchlém domě. Ale tentokrát jsem se uklidnila a šla jsem tam, kam jsem cítila, že bych jít měla. Netrvalo dlouho a našla jsem cestu ven, kde byla cítit svěžest a nové začátky.

Od té doby se mi zase o něco více otevřelo třetí oko a posílily se mé schopnosti. Můj život se začal ubírat novým, správným směrem, věděla jsem, co chci a co dělat. Vnímala jsem vše, co se děje kolem mě a uvědomovala jsem si, kam mě to směřuje nebo jakou cestou se dát. Co mi vzkazují andělé prostřednictvím situací, chování lidí, písněmi, náhodnými setkáními a zkouškami, kterými jsem musela projít.

Tuto zkušenost přeji všem, kteří se chtějí rozvíjet. Ovšem nebojte, vše přijde v ten správný čas, kdy budete naprosto připraveni. Já osobně s anděly a duchovním světem žiji od dětství, ale neustále se učíme a posouváme vpřed, každý jiným, svým tempem, které je pro nás přirozené, a s duchovním průvodcem jsem se setkala až ve svých 22 letech.

Nikdo nejsme perfektní. Nikdo nejsme bezchybní. Důležité je, jak se ke všemu postavíme a jak se poučíme.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na