Jarní rovnodennost

Dnes nastává jarní rovnodennost a společně se podíváme, co nám přináší. 🙂 Pokud Vás zajímá původ a jak se v různých kulturách jarní rovnodennost slaví, můžete se podívat na TENTO článek. 🙂

Nastane v pátek 20. března 2020 ve 4:50, kdy Slunce vstoupí do znamení Berana.

Tento rok se při jarní rovnodennosti vynuluje vše z minulosti, protože se vše potřebuje rozběhnout v jiných energiích. Když má přijít něco nového, bývá to spojené s dočasným chaosem a opuštění starého. Ať už se jedná o situace, osoby, emoce, plány,…

Také se vyplaví veškerý strach lidstva z celé historie. Měli bychom opustit a přijmout strach ze smrti, katastrofy a věcí/situací, které nám nahání husí kůži. Když dojdeme k tomu, co nás děsí, můžeme se s tím vyrovnat a poté může přijít něco nového

Uvědomíme si, že to, co jsme vnímali jako samozřejmost, samozřejmostí není a začneme si všeho více vážit, což upřímně celé lidstvo potřebuje. 

Bude to také vhodná doba na to uvědomit si, co je potřebného a co ne. Co potřebujeme kupovat? Co je nepotřebné? Čím vším zatěžujeme naši planetu? Můžeme pro ni udělat víc? 

Nyní se vše zastavuje.

Pečujte také o svou imunitu, své tělo a pokuste se propojit se svou duší. Můžete meditovat, vyrazit do přírody a spojit se s ní i s elementály a přírodními duchy. 

Vemte tento čas, jako možnost začít od začátku a tvořit vše s vědomím přítomného a krásného okamžiku života, kdy je vše propojené se vším. 

V lidech se také otevřou jejich srdce, lidskost, soucit, národy budou navzájem spolupracovat a příroda si oddechne, protože momentálně není tak zatížená továrnami, jako dříve. 

Láska se začne uvolňovat ze všech lidských srdcí, tak i Vy otevřete své srdce a vyšlete celé planetě svou lásku.

Nechť je láska a pokora ve Vašich srdcích.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments