Výklad pro týden 17. – 23. 5. 2021

Přeji Vám krásné nedělnění, dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v tomto týdnu od 17. do 23. 5. 2021. Doufám, že se máte dobře a nasloucháte své intuici. Žijte vědomě teď a tady v přítomnosti a užívejte si každý okamžik života, protože je stále kouzelný. 

Rytíř holí – Na začátku týdne nás čeká akce vpřed. Pokud pracujete na nějakém osobním či profesním projektu a měli jste nějakou dobu pocit, že jste se ocitli na mrtvém bodě, tak nyní nastává obrat a události nabírají na rychlosti. Objeví se řešení a možnost posunout se blíže k našemu cíli. Rada této karty zní: “Následujte svou intuici a zaberte.” Podpořená bude Vaše kreativita, vášeň, cílevědomost a komunikace. To vše využijete k řešení Vašeho projektu. 

Eso pohárů – Tato karta je nádherná – jen si ji pořádně prohlédněte. Přináší sebou také krásné poselství. Všeobecně by se hodilo její poselství rozdělit do tří úrovní, ale srdcem tlouknoucí ve středu jejího poselství jsou emoce, láska, plodnost, mateřství, těhotenství a ženská energie. 

Uprostřed týdne bychom měli dát přednost partnerovi a rodině před prací. Můžete se těšit na nové partnerství, zamilovanost a vášeň. Pokud jste ve stálém vztahu, tam se budete těšit z lásky a podpory, která mezi Vámi bude sílit. Pokud se s partnerem snažíte o miminko, toto období bude velice nakloněno k úspěchu. 

V úrovni osobního projektu, který máte možná rozdělaný, se Vám bude dařit a bude k Vám proudit inspirace, kreativita a růst. V této úrovni dělejte věci a aktivity, které Vás těší, naplňují a jsou spojené s tímto Vašim cílem. 

Také na duchovní úrovni budete růst, objevovat nové poznatky, pravdy a úhly pohledu, které Vám pomůžou více se ponořit do spirituality a přivedou Vás k “AHA momentu”, kdy pochopíte souvislosti mezi tím, co se stalo, děje a proč. 

Šestka mečů – Na konci týdne nás čeká čas, kdy se posuneme z rozbouřených vod do klidných. Rozhodně a úspěšně jsme zvládli nějakou situaci z týdne, došli jsme k jasnému rozhodnutí a nyní je čas se posunout a užít si klid a harmonii. Rozumné bude, aby jsme odstoupili od vyhrocených situací, kterým bychom mohli být svědky. Tento čas bude pro nás časem, kdy nabereme nové síly, odpočineme si a můžeme přijít k novému objevu. 

Přeji Vám krásný týden plný spokojenosti, klidu a harmonie, Nezapomínejte prosím, že vše se děje z nějakého důvodu, kdy nás má “to něco” přivést na určité místo, k určitému člověku, atd., aby jsme se sami osobně posunuli nebo pomohli někomu jinému. Važme si a radujme se z každých maličkostí, nezapomínejme se usmívat a smích hluboce prociťovat. 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments