Výklad na týden 8. – 14. 6. 2020

Máme zde další týden a s ním také další poselství od andělů pro týden od 8. do 14. 6. 2020. Doufám, že jste nezapomněli na úplněk ve znamení Střelce, který byl v pátek 5. 6. 2020. Jak pochopit měsíc a jeho cyklus se dozvíte v článku Porozumění měsíce – pokud jste jej ještě nečetli. 🙂 Ale teď pojďme k samotnému výkladu. 

Pětka holí – Na začátku týdne budete zažívat určité výzvy. Pochopitelně lidé kolem Vás mají různé cíle a hodnoty, které se nemusí shodovat s těmi Vašimi. Ovšem spolupracujete-li s těmito lidmi, nevěšte hlavu. Úspěch je stále možný, ale bude vyžadovat velké úsilí. Bude zapotřebí komunikace, pochopení a spolupráce. Andělé Vás varují, že tento typ výzvy Vás může bavit, ale také Vás může vyčerpávat. Je také dost možné, že se bude jednat o konkurenci. Bude nutné, aby jste se všichni snažili pochopit vzájemný úhel pohledu. Naberte sílu, soustřeďte se, stanovte si priority a zahoďte strach.

Trojka holí – Uprostřed týdne se můžete těšit na období úspěchu a oslav. Ovšem nebude to ještě chvíle pro odpočinek, protože je zapotřebí pokračovat v dalším projektu. Odstupte a zkontrolujte vše, co jste doposud udělali, a pak si utvořte další plán do budoucna. Bude zapotřebí podívat se na věci z dlouhodobého hlediska, i když budete mít dobrý pocit z toho, jak daleko jste se dostali. Ale pozor, neusnete na vavřínech! Udržte si svůj zápal a nadšení, abyste mohli dosáhnout ještě výše. Když budete očekávat výsledky Vašich předchozích rozhodnutí a práce, bude zapotřebí trpělivosti. Využijte tento čas, aby jste prozkoumali své možnosti, jak prosadit svůj talent a své sny. 

Páže pohárů– Na konci týdne do Vašeho života vstoupí nová osoba nebo emoce strhující situace. Může se jednat o začátek přátelství či romantického vztahu, nebo obnovení jiného vztahu s Vaší minulosti. Také Váš současný vztah může vstoupit do nové fáze. Nebojte se s lidmi ve Vašem blízkém okolí hovořit o svých pocitech, protože Vaše intuice a psychické dovednosti budou v tomto období zesíleny. Zaměřte také pozornost ke svým snům, protože budou posly ohledně Vaší budoucnosti a Vašich kroků, které bude potřeba udělat, aby jste došli k vytouženému cíli. 

Tento týden bude sice vyžadovat naše soustředění, a to hlavně hned ze začátku týdne, ale jak už to bývá, když se snažíme a máme čisté úmysly, přijde zasloužená odměna. Nebraňte se svým emocím a pocitům, a neodhánějte od sebe lidi. Zbytečně by jste se tím zdržovali ve své životní cestě.

Příští týden se můžete těšit na další díl z bloggerské výzvy 2020, které se účastním, a také na nový článek do rubriky Bylinkování. 

Nechť Vás chrání a provází andělé! 

S láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments