Výklad na týden 5. – 9. 9. 2018

Ti, co mě znají nebo sledují už delší čas, ví, že já a technika se nemáme rádi… Výjimkou nebyl ani konec minulého týdne, kdy mi zamrzl netbook a já neměla na čem pracovat. Naštěstí můj anděl v lidské podobě mého manžela mi umožnil způsob, jak zveřejňovat články dál na blogu. A protože jsme propásli pondělí a úterý, zveřejňuji Vám karty pro zbývající jednotlivé dny tohoto týdne.

Středa 5. 9. (Čtyřka Vzduchu) –V tento den si vezměte čas k odpočinku. Ano, vím, že je to prostředek týdne, ovšem odpočinout si můžete odpoledne či večer po práci a čas relaxování si zpříjemnit věcmi, které Vás uspokojují a naplňují radostí. Také je možné, že máte učinit rozhodnutí. Ovšem nespěchejte s odpovědí a klidně si vezměte čas na rozmyšlenou. Nenechejte se stresovat časem nebo jinou osobou, která na Vás bude tlačit. Potřebné odpovědi Vám poskytne meditace. Proto neváhejte dnešní večer věnovat právě této aktivitě.

Čtvrtek 6. 9. (Eso Vzduchu) – Ve čtvrtek se můžete těšit na nové nápady a inspirace. Proto se nebojte zrealizovat cokoliv, co Vám přiletí na mysl. Odhoďte také strach, který Vám zastírá mysl a brání vidět pravdu o situaci, kterou řešíte nebo teprve řešit budete. Každý začátek je náročný, ovšem výsledek pak stojí za to. A kdyby bylo vše jednoduché a bez práce, byla by to jednak nuda, a jednak byste se také potom neradovali ze své kvalitně odvedené práce.

Pátek 7. 9. (Devítka Země) – Nezapomeňte si užívat trochy toho životního přepychu. Nepracujete jen proto, abyste platili daně a potřebné výdaje. Udělejte si něčím radost. Nebojte se trávit čas i o samotě. K radosti nepotřebujete neustále kvanta lidí a přátel. Vždyť největším přítelem jsme si my sami a náš strážný anděl, který je neustále s námi. Pokud podnikáte, můžete se těšit na úspěch.

Sobota 8. 9. (Rytíř Vzduchu) – V tento den se přihodí něco, co dlouho čekalo k propuknutí. Ovšem ten čas zpoždění minul a nyní se události přihodí velkou rychlostí. Nenechte strach z neznáma, aby Vás ovládl a udělejte si čas, abyste pečlivě přezkoumali a přehodnotili své možnosti a veškerá fakta. Klíčem k řešení bude hledání kreativního řešení.

Neděle 9. 9. (Sedmička Země) – Cesta k Vašemu cíli a snu je otevřená a to, co jste udělali proto, abyste svého snu dosáhli, nyní klíčí a roste. Ovšem k úplnému cíli chybí ještě nějaký kus cesty. Ovšem nezoufejte. Vše potřebuje svůj čas a je dobré se naučit trpělivosti. Nedělejte si proto zbytečné starosti a dál pokračujte v plánování Vaší dlouhodobé budoucnosti a ve Vaší cestě.

Týden nebude nikterak zlý. Bude naučný, radostný a hlavně se více posunete ve své cestě lépe sami sebe poznat a v cestě ke svému vysněnému cíli. Takže se nadechněte a nechte vše plynout tak, jak má. Vše je v pořádku a žádný strach si nenechte vstoupit do svého života.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments