Výklad na týden 30. 7. – 5. 8. 2018

Další týden je za námi a další dobrodružství před námi. To tedy znamená, že nás čeká výklad pro týden od 30. 7. do 5. 8. 2018. A už teď Vám můžu prozradit, že tento týden bude příjemný.

Takže, co nás čeká a co nám andílci radí? Pojďme se na to podívat.

Rovnováha – Hned na začátku týdne nás bude ochraňovat Archanděl Zadkiel, kterého si k sobě volejte, protože Vám pomůže zvýšit Vaše sebevědomí, hodnotu a pocit, že si „zasloužíte“. Nicméně na začátku týdne byste měli být zdrženliví a více rozvážní. Nezapomeňte, že spolupráce a kompromis je klíčem k úspěchu. Vše potřebuje svůj čas, takže nebuďte zbrklí a počkejte si na perfektní načasování, než začnete jednat. Jak to poznáte? Jednoduše. Prostě budete vědět nebo cítit, že přišel ten správný čas. Nezapomeňte, že vše je v pořádku a tak, jak má být.

Osmička Země – Uprostřed týdne se můžete těšit, že Vaše práce bude odměněna. A to ať v soukromí nebo v zaměstnání. Také se uprostřed týdne objeví možnost více se naučit o daném tématu či problematice, kterou řešíte nebo prožíváte. A to je vzrušující. Život nás stále učí novým věcem a tím nás posouvá v našem růstu dál a dál.

Čtyřka Ohně – Na konci týdne si zhluboka a spokojeně oddechnete, protože skončí úspěšný týden, kdy dokončíte svůj projekt úspěšně a to ať v osobním životě či pracovním. Čeká Vás spokojenost, mír, hojnost ať materiální či duchovní. Také je to karta, která symbolizuje a předpovídá spokojený rodinný život.

Takže vidíte, nemusíte se tento týden ničeho bát a užívat si ho plnými doušky. Všechno bude v pořádku a bude se Vám dařit. Takže se usmějte, zhluboka nadechněte a užívejte si každou vteřinu života. Nezapomeňte na spolupráci, kompromis a rovnováhu.

Přeji Vám tedy krásný a úspěšný týden, nezapomeňte si k sobě volat anděly a požádat je o pomoc, protože dokud jim nedovolíte, že Vám smí pomoc, nemůžou pro Vás nic udělat a trápí je to.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments