Výklad na týden 27. 8. – 2. 9. 2018

Týden se s týdnem sešel a my tady máme další výklad k poslednímu týdnu v srpnu. Školáci se chystají zpět do škol, některé čeká vstup na střední školy, vysoké školy nebo vstupují do dospělého pracovního života, kdy si mohou vybrat cestu, jak svůj život žít a jak si plnit své životní sny. My se teď společně podíváme, co nám vzkazují andělé právě pro tento týden.

Vůz – Na začátku týdne budeme pod ochrannými křídly Archanděla Metatrona, který nám pomůže zvýšit naši motivaci a energii, abychom mohli zhmotnit naše sny. Když si zachováme Sebekázeň a vůli, dočkáme se úspěchu a uznání. Čeká nás velký skok dopředu a není vyloučeno ani povýšení či ocenění v práci.

Rytíř Ohně – Uprostřed týdne nás překvapí událost, která bude vyžadovat okamžitou pozornost. Ovšem nebuďte zbrklí. I když čas bude podstatný a možná na Vás bude vyvíjen nátlak, nezapomeňte, že nikdo Vás nikdy nemůže k ničemu nutit a jsme lidské bytosti, které se spolu dokáží domluvit. Než tedy učiníte rozhodnutí, vezměte si čas, abyste si věci mohli pečlivě promyslet.

Král Ohně – Na konci týdne se budeme hodně soustředit, soustředit a ještě jednou soustředit. Ovšem nebojte se vyrazit plnou parou vpřed! Neváhejte věnovat čas a energii úkolu, který je před Vámi. Objevíte se ve vedoucí pozici, kdy budete ostatní inspirovat svým nadšením. Také můžete získat radu od někoho tvořivého – toto kreativní řešení hned nezahazujte a zamyslete se.

Tento týden bude vzrušující a ničeho se nemusíme bát. 🙂 Vše plyne přesně tak, jak má. Poslouchejte to, co cítíte a snažte se podle toho chovat. Jelikož je tento týden poslední v měsíci, je jasné, že v blízké době můžete očekávat také Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc září a na YouTube video Souzníme s přírodou v měsíci září.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments