Výklad na týden 20. – 26. 8. 2018

Přeji Vám Světýlka krásný začátek týdne a s láskou Vám zveřejňuji výklad na týden od 20. – 26. 8. 2018. Doufám, že jste prožili minulý víkend tak, jak jste si přáli a nyní se můžeme všichni společně vrhnout do dalšího. 🙂

Císař – Na začátku týdne nás bude ochraňovat Archanděl Michael, proto se nebojte požádat jej o pomoc, odvahu a ochranu. Život Vám ulehčí, když si zorganizujete vše, co chcete podniknout a čeho chcete dosáhnout. Nezapomeňte na logiku, strukturu a disciplínu. Bude po Vás vyžadováno vedení lidí, skupin, přátel či rodiny.

Slunce – Uprostřed týdne budeme pod záštitou Archanděla Uriela. Zavolejte si jej na pomoc, aby podnítil nové myšlenky a řešení, stejně jako i zesílit důvěru v sebe samotné, Vaši inteligenci a moudrost. Můžete očekávat šťastný výsledek, skvělé nové nápady, které Vás povedou k úspěchu. Důležité je, abyste měli v sebe samotné důvěru.

Obnova – Na konci týdne si nezapomeňte udělat čas sami na sebe. Bude vhodný čas k tomu, abyste si v klidu sedli při svitu svíčky s něčím dobrým k pití (ne alkohol), s blokem a tužkou a zavolali si k sobě Archanděla Jeremiela, který Vám pomůže posoudit, co je třeba transformovat, uzdravit a opustit, abyste se posunuli v životě dál a vyřešili to, co Vás trápí. Konec týdne tedy bude vhodný čas k přezkoumání, přehodnocení a příznivé posouzení faktů. Je čas pohnout se novým směrem.

Tento týden budeme pod ochranou Archandělů a to je velice uklidňující. Jen si je nezapomeňte k sobě volat a žádat o pomoc, stejně, jako svého strážného anděla. Přeji Vám, abyste si týden užili a byli spokojení a v klidu. Vše je tak, jak má být a když se tím necháte unášet, dojdete k překvapivému cíli a objevu.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments