Výklad na týden 18. – 24. 11. 2019

Přeji Vám krásný den. 🙂 O víkendu jsem byla celé dny v práci a včera jsem naprosto vypla, takže Vám výklad pro tento týden od 18. do 24. 11. 2019 zveřejňuji dnes. 🙂 Tak jdeme na to.

Páže Mečů – Na začátku týdne dostanete nové informace, které pro Vás budou představovat novou výzvu, ale také zároveň Vás může zbrzdit. Informaci můžete dostat od člověka, který mluví na rovinu a bez emocí, ale neberte si způsob sdělení osobně. Jde o obsah, ne o to, jak Vám to kdo řekl. Pozor na pomluvy. Můžete potkat mladého člověka, který je loajální, spravedlivý, ale neprojevuje moc emoce. 

Rytíř Mečů – Události ve Vašem životě začnou nabírat na rychlosti a Vaše plány se začnou realizovat. Bude zapotřebí zaujmout aktivní postoj, dát průchod své kreativitě a rozumu. Také si vezměte čas na pečlivé zvážení svých možností. Nenechte se zahnat do kouta – na čas máte nárok. Také zde potkáte osobu, muže, který je velice inteligentní, jedná a myslí velice rychle, je asertivní, ale někdy může být netaktní. Pozor na konflikty – ne každý má cenu. 

Desítka Mečů – Na konci týdne skončí situace, která Vás tížila. Naštěstí vždy po koncích následují nové začátky. Můžete cítit smutek smíchaný s pocitem úlevy. Nadejde čas odejít a opustit to, co Vám již neslouží, ale můžete očekávat, že věci a situace se zlepší. Pokud přemýšlíte o změně v zaměstnání, bude to ideální čas ke změně. 

Přeji Vám krásný týden a mnoho síly. Nezapomeňte, že vždy s sebou něco (zdánlivě) zlého přináší i něco dobrého. Všechno se děje tak, jak má. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na