Výklad na týden 14. – 20. 6. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Podíváme se spolu, co nám vzkazují andělé pro nadcházející týden od 14. do 20. 6. 2021. Doufám, že jste měli hezký minulý týden a těšíte se na to, co nám přinese a jak nás poučí týden následující.

Desítka pohárů – Hned na začátku týdne Vás čeká spokojenost a velké štěstí, které zasáhne partnerské vztahy, rodiny a skupiny blízkých přátel. V pracovní úrovni se Vám bude dařit a pocítíte klid a harmonii. Budete spolupracovat, nikoliv bojovat proti sobě. Vztahy, které jsou postavené na důvěře, budou pevnější a oddanější. Pokud v rodině byly nějaké neshody nebo rozepře, bude to ideální čas k jejich urovnání a usmíření. Také Vás možná čeká svatba či nějaká oslava nebo ve Vás bude doznívat jejich radostná energie z víkendu. Pokud hledáte nové bydlení, tak v této chvíli zbystřete, protože může přijít ta správná nabídka.

Šestka mečů – Uprostřed týdne se posunete dál od určité situace či vztahů a nastane pro Vás klidné a harmonické období. Můžete si odpočinout a nabrat síly, které Vás dovedou k novým věcem. Obklopíte se nejbližšími lidmi a společně začnete nový začátek. Bouřlivé období skončí, rozhodnutí padlo a Vy můžete jít dál směrem ke svému cíli.

Páže pentaklů – Na konci týdne se můžete těšit na pokrok a slibné, nové začátky. Bude vhodná doba k tomu, abyste rozvíjeli své schopnosti a dovednosti. Přijdou dobré zprávy na úrovni finanční, pracovní či akademické. Může také nastat situace, kdy budete vést větší kolektiv lidí. Věnujte svou pozornost detailům a praktičnosti. Také než cokoliv podepíšete, vše si pečlivě přečtěte.

Doufám, že si tento týden užijete s velkou radostí a odhodláním. 🙂

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments