Výklad na týden 13. – 19. 8. 2018

Přeji Vám Světýlka krásné úternění. 🙂 Jak jste prožili minulý týden? Podle toho, co jste mi psali do soukromých zpráv, jste jej prožili podle výkladu a posunuli se dál. Nyní je čas k tomu, abych Vám zveřejnila vzkazy od andělů pro tento týden od 13. do 19. 8. 2018.

Osmička Ohně – Na začátku týdne se věci a události začnou pohybovat rychlým tempem vpřed. Veškeré zpoždění budou pryč a mnoho věcí se bude dít najednou. Vnímejte signály a skryté zprávy od andělů, které Vás budou utvrzovat v tom, že kráčíte správným směrem a vše je tak, jak má být. Vezměte do hrsti veškerou svou odvahu a strach odhoďte, je na čase jednat a posunout to, co Vás trápí nebo čeho se ve skrytu srdce bojíte, dál – na vyšší úroveň.

Desítka Země – Uprostřed týdne se můžete těšit na šťastný rodinný život a spokojené přátelské vztahy. Také se nemusíte bát o své finanční zabezpečení – všeho bude dost. Nezapomeňte ale, ať je jakkoliv zle nebo dobře, či jste bohatí nebo méně bohatí, vždy nacházejte kouzlo v maličkostech. Jako je například úsměv, milé slovo, paprsky slunce, objetí, déšť, atd. Tohle určuje to, jak moc jste bohatí.

Rytíř Vzduchu – Na konci týdne se připravte na události, které se přihodí velice rychle. Ať to je rozhodnutí ve vztahu partnerském, přátelském, pracovním či obchodním, vždy pečlivě přezkoumejte své možnosti a dejte si čas na rozmyšlenou. Ke konečnému rozhodnutí zkuste volit kreativní řešení. Tedy laskavost a uvědomte si, proč se to, či ono stalo a jak Vám na dotyčné osobě či situaci záleží.

Tento týden bude v duchu štěstí, nových příležitostí a pokroku vpřed. Přeji Vám, abyste si tento týden a celý Váš život užívali plnými doušky. Vždy vnímejte skryté signály a zprávy v běžném životě – ukazují Vám cestu.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na