Výklad na týden 1. – 7. 11. 2021

Dnes je 31. 10., tedy svátek Samhain, a dnes mám pro Vás poněkud jiný výklad pro týden od 1. do 7. 11. 2021. Podíváme se na týden z trochu jiného úhlu – první karta nám ukáže, co nás v tomto týdnu čeká, druhá nám napoví, co je smyslem situace, která nás čeká a poslední, jak tuto situaci můžeme vyřešit či zvládnout. K tomuto účelu jsem použila 3 různé balíčky karet – klasický tarot, vykládací karty Smysl života a vykládací karty Andělská terapie. Poslední dva balíčky jsou od Doreen Virtue, Ph.D. Tak jdeme na to!

týdenní výklad

Co nás v tomto týdnu čeká? – Císařovna

Tento týden nás zahalí ženská energie Císařovny a můžeme se těšit na hojnost v jakékoliv podobě, jako je emocionální a materiální dostatek, jistota, citová podpora a rodinný krb. Bude to příznivé období pro rodinu, děti, blízké semknutí s milovanými lidmi. Pokud se snažíte o miminko, tak právě tento týden Vám bude přát. Zvýší se energie ženskosti a pro muže to znamená, že se prohloubí jejich cit a pochopení. Veškeré naše kreativní projekty, na kterých nám záleží, budou vzkvétat a bude se nám dařit. Také po finanční stránce nebudeme cítit nedostatek. V oblasti domova můžeme svůj prostor zkrášlovat a pečovat o teplo rodinného kruhu. Ve vztazích se můžeme těšit na štěstí a harmonii. Pokud jste svobodní, můžete se těšit na příznivé období pro navazování nových, smysluplných vztahů. V práci budeme překypovat nápady a budeme skvělou podporou pro ostatní.

Archanděl Gabriel

Tento týden nás bude provázet archanděl Gabriel, který vede a podporuje rodiče a lidi, kteří pracují na něčem kreativním. Dodává inspiraci, nápady, dodává odvahu a příležitost k jejich vyjádření.

Klikni na obrázek

Co je smyslem tohoto týdne, této situace? – Čas rozhodnutí

Smyslem tohoto týdne bude, abychom udělali rozhodnutí na základě našich tužeb a snům. Takže si upřímně odpovězme na otázku – co si doopravdy přejeme a co chceme změnit? Měli bychom si upřímně odpovědět na to, co nás drží zpátky, proč máme ten strach jednat a jít si za tím, co vlastně skutečně chceme. Tento týden máme prozkoumat své možnosti a vzít život do svých rukou, protože nikomu jinému náš život do rukou nepatří. Rozhodnutí se bude dotýkat našeho osobního i pracovního života.

Jak tuto situaci můžeme vyřešit či zvládnout? – Karmické dvojče

Klikni na odkaz

Jak se zbavit strachu a upřímně si odpovědět na to, co doopravdy chceme? Na to Vám pomůže odpovědět Vaše karmické dvojče, které je hluboko ve Vás a zná odpovědi. Můžete cítit nadpřirozené spojení také se svým manželem/manželkou, milostným partnerem/partnerkou či blízkým přítelem/přítelkyní. Můžete napsat dopis svému strážnému andělovi a či karmickému dvojčeti, ve kterém se vyslovíte ze všech svých obav, strašáků a dalších věcí, které Vás trápí. Jak napsat takový dopis si můžete přečíst zde. Také si můžete v klidu sednout, navnímat se na své strachy, obavy a strašáky a začít psát. Nepřemýšlejte nad tím jestli věty dávají smysl, ale piště vše, co Vás napadne. Pak se na to zadívejte a čtěte mezi řádky. Můžete nalézt skutečnou podstatu toho, co Vás drží zpátky. Ale pokud cítíte, že máte blízkou vazbu s někým z Vašeho okolí, svěřte se mu a komunikujte.

Přeji Vám krásný Samhain, Halloween, Dušičky, Svátek všech Svatých či Día de Muertos. 🙂 Užijte si ho v kruhu svých nejbližších v hřejivé, rodinné atmosféře a vzpomínejte na své předky. Pro dnešek je to ode mě vše a jdu oslavit tento den, noc a období po svém. 🙂

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments