Výklad karet pro týden 9. – 15. 5. 2022

Přeji Vám krásné sluneční dopoledne! Dnes se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro tento týden od 9. do 15. května 2022. Ti z Vás, kteří mě sledujete na Instagramu, jste si určitě všimli v příběhu, že začínám postupně řešit Vaše osobní výklady – takže pokud jsem Vám neodepsala na Vaši zprávu, tak se Vám sama ozvu v brzké době. Moc děkuji za Vaši trpělivost v tomto mém velkém životním období, kdy se událo mnoho změn, jako je rozvod, stěhování, změna práce a celkově změna života. Děkuji Vám.

týdenní výklad

Trojka holí

Hned na začátku týdne máme jednu z karet štěstěn, která nám ukazuje na úspěšnou činnost, vzkvétající projekty a vztahy. Je možné, že se Vám dostane nabídky svatby nebo nových, důležitých vztahů, a to ať v osobním nebo pracovním životě. Na začátku týdne nás čeká rušné, intenzivní období, kdy se budeme velice věnovat vyřizováním různých zpráv, e-mailů, návštěv a telefonátů. Také můžeme na začátku týdne plánovat realizaci různých plánů, které nás naplňují a posouvají dál – může se jednat o plánování cesty, svatby, různé obchodní jednání apod. Každopádně toto období bude velice příznivé pro komunikaci a seberealizaci. Uvědomíme si svojí vlastní individualitu a neměli bychom schovávat své zvláštnosti či výstřednosti, protože to všechno patří k nám a získáme tím i více sebevědomí, neboť si uvědomíme, že jsme jedineční. Pozor bychom si měli dát na udržení rovnováhy mezi akcí a trpělivostí. Prožívejte více přítomný okamžik, více se soustřeďte a udržujte v klidu. Také bychom měli více oceňovat lidi, které máme kolem sebe a udělat si více času na své přátele.

Eso mečů

Tato karta je příznivá pro všechny oblasti našeho života. Uprostřed týdne se můžeme těšit na nové začátky, rozhodnutí a jasnou mysl – hlavně se to bude týkat oblasti práce a vztahu. Změna se může projevit klidně, ale také může přijít ve formě různých činů, konfliktů či hádek, ovšem ať už se Vám projeví jakkoliv, přinese Vám to okamžitou změnu k lepšímu. Měli bychom se soustředit, aby naše mysl byla bystrá a asertivní, protože právě tyto dvě věci přinesou úspěch. Pokud jste ve vztazích zdolávali nějaké překážky, můžete se těšit na to, že je v tomto období překonáte.

Šestka holí

Také na konci týdne se můžeme těšit na zasloužený úspěch. Pokud jste s něčím poslední době zápolili a nebyli jste si jisti, jestli Vaše úsilí přinese úspěch, tak si můžete být jistí, že úspěch přichází. Na konci týdne se bude toto poselství hodně vztahovat k práci, kariéře a projektům. Je možné povýšení nebo podpis nové smlouvy. Pokud jste řešili nějaké právní záležitosti, které jsou stále nevyřešené, bude dost možné, že se vyřeší ve Váš prospěch. Konec týdne bychom si měli užít s úsměvem na tváři a s úlevou, že jsme zvládli vše, co nás tížilo. V osobních vztazích budou veškeré pocity jasně vyjádřeny a budou také kladně přijaty. Je tedy možná žádost o ruku, pozvání na svatbu, večírek či vyjádření citů.

Přeji Vám krásný týden plný radosti, štěstí a lásky, protože přesně takový tento týden bude. Nenechte si od nikoho zkazit dobrou náladu a radost ze života, protože dost často své problémy lidé zrcadlí do druhých a my si je potom přebíráme za své, což nás velice zatěžuje a snižuje naši energetickou vibraci. 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments