Výklad karet pro týden 8. – 14. 3. 2021

Přeji Vám krásné, slunečné nedělnění Světýlka. Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v týdnu od 8. do 14. 3. 2021. V sobotu 13. 3. 2021 v 11:21 hodin nás také čeká Novoluní ve znamení Ryby. V tento den bychom měli věnovat zvýšenou péči svým nohám a chodidlům. Více se o jednotlivých fázích měsíce a vhodných rituálech bavím v #5. podcastu Měsíční magie, který si můžete poslechnout na Spotify či YouTube (s Applě Podcasts mám nyní nějaký problém). No, ale teď už šupky na poselství andělů pro nadcházející týden.

Výklad banner

Také bych Vám chtěla oznámit, že mám k dispozici už jen pár knížeček Andělských pohádek. Psát si o ně můžete na e-mail: approradost@seznam.cz. Když bude dostatečný zájem, tak dotisknu a bude 2. vydání. 1 ks stojí 130 Kč + 64 Kč poštovné. 

Král pentaklů – Na začátku týdne se můžete těšit na úspěch a hojnost. Tvrdě jste pracovali a zasadili jste pečlivě semínka úspěchu, které nyní rostou a Vy se můžete těšit z toho, že jste na dobré cestě k Vašemu úspěchu. Můžete uklidnit svou mysl, protože jste uzemněni, máte pevnou půdu pod nohama a jistotu. Své schopnosti v tomto období využijete na maximum. Pokud řešíte nějaké konflikty s ostatními, na začátku týdne je právě můžete příznivě vyřešit. 

Trojka pentaklů – Tato karta je hodně spojována s hvězdným znamením Kozoroh, možná právě pro jejich ambice a vytrvalost. Uprostřed týdne se necháme unášet na vlně ze začátku týdne. Budeme prohlubovat náš projekt a zdokonalovat naši cestu k vytouženému cíli. Když se řekne projekt, může to znamenat změnu ve Vašem domově, nový životní projekt, projekt ve Vašem zaměstnání, který je pro Vás osobně velice důležitý nebo Váš nynější projekt může natolik růst, že se Vám otevřou dveře k podnikání. Určitě dejme průchod svému nadání a kreativitě, ale nezapomínejme v té cestě za úspěchem i na jiné povinnosti a lásky – partnery/partnerky, děti, rodinu a nejbližší přátele. K nim by nám tato karta také ráda něco řekla. Tak, jak poroste náš úspěch, vzroste také závist, která by se k nám mohla přihnat z řad, od kterých bychom to vůbec nečekali, což s námi může zaházet. Nezapomínejte ale, že opravdový přítel tomu druhému přeje úspěch a raduje se spolu s ním. Ti ostatní nemají v našem životě místo. 

Šestka pohárů – Na konci týdne nás čeká příznivý a pozitivní čas. Budeme si moci oddechnout a užít si trochu té zasloužené zábavy. Pokud máte děti, věnujte tento čas pouze nim – hrajte si s nima a probuďte v sobě své vnitřní dítě, které v sobě všichni máme. Můžete se také setkat se starými známými nebo kamarády z dětství. Užívejte si prostředí domova a více jej prozkoumejte, protože můžete ve svém okolí nalézt nové, kouzelné místo, které jste dříve třeba nevědomky přehlíželi. Nalezneme klid a harmonii ve vztazích, a může opět vzplanou láska ve vztahu. Nezapomínejte také Vy být ke svému okolí soucitní a laskaví. 

Přeji Vám krásný týden plný radosti. Na chvíli aspoň zapomeňte na starosti a strach, který všeobecně objímá planetu. Užívejte si ty malé radosti, které se zdají být nenápadné a pro někoho bezcenné, ale ve skutečnosti jsou darem. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments