Výklad karet pro týden 7. – 13. 2. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Doufám, že se máte hezky a daří se Vám. Dnes se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 7. do 13. 2. 2022, které opět budou vycházet pravidelně každou neděli. Tak se na výklad pojďme podívat. 🙂

týdenní výklad

Pětka pentaklů

Hned pro začátek týdne nám nevypadla zrovna nejpozitivnější karta. Tato karta nám zvěstuje zkoušky v podobě finančních problémů, ztráty zaměstnání či ukončení vztahu. Může se jednat také o jiné finanční či emocionální trápení. Prozrazuje nám, že se objeví strach ze ztráty jistoty, domova či následků rozchodu, kdy se ublíží rozchodem tomu druhému. Ovšem díky změnám, které mohou nastat, se nám otevřou dveře nových možností, nalezneme podporu u lidí, od kterých bysme ji nečekali a bude načase otevřít oči a srdce novým příležitostem, které se kolem nás vznáší, ale my je díky zaslepení strachem nevidíme.

Trojka pentaklů

Uprostřed týdne budeme oplývat kreativitou a budeme připraveni prokázat své nadání před ostatními. Může se jednat o řešení konfliktů, nový nápad v práci, prodej nemovitosti, řešení finančních nesnází, atd. Ovšem každý úspěch sebou nese i pozornost od ostatních a rozhodně ne každý se bude radovat s námi. Bude tedy důležité, abychom se oprostili od jedovatých slov závistivých duší a nechali je plynout kolem nás bez dotyku.

Hvězda

Na konci týdne se můžeme těšit na štěstí, takže pokud jsme prožívali v minulosti a na začátku týdne nesnáze či trápení, tak se můžeme těšit na jejich zklidnění a příchod šťastného období. Je to příslib naděje, kdy se můžeme těšit na nové možnosti, které nám život nabízí. Budeme se moci plně vyjádřit jak v projektech, tak ve vztazích. Zesílí se také naše intuice a náhled do budoucnosti.

Archanděl Jofiel

Na konci týdne nad námi bude držet ochranná křídla archanděl Jofiel, který nám pomáhá rozvíjet a zachovat radostný přístup a optimistický postoj do budoucnosti.

Tento týden začne náročnější energií, ale postupně se bude zklidňovat a ukazovat nám, že věci se ději opravdu z dobrého důvodu a mají smysl, který pochopíme třeba až časem, ale pochopíme je. Přeji Vám mnoho síly, odvahy a vytrvalosti v tom, co aktuálně řešíte.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments