Výklad karet pro týden 5. – 11. 10. 2020

Listí stromů se začíná krásně zbarvovat do pestrých barev a na svěžím podzimním větříku k nám přiletělo také poselství andělů pro tento týden od 5. do 11. 10. 2020. Tak se na to půjdeme podívat.

Desítka pohárů – Začátek týdne se ponese v duchu vztahů v rodině, partnery a přáteli. Rodinný život bude spokojený a naplňující. Vztahy budou harmonické, důvěryhodné a budete se cítit milováni. Veškeré Vaše potřeby, materiální a emocionální, budou naplněny. Bude Vás obklopovat bezpodmínečná láska, radost a mír, který v sobě naleznete. 

Dvojka holí – Střed týdne bude určený Vám samotným. Kroky, které učiníte, abyste zlepšili svou kariéru či podnikání, budou správně nasměřované. Bude ale zapotřebí, abyste si uvědomili, že každé velké kroky následují odvážná rozhodnutí, která budou nezbytná. Ovšem Vaše odvaha bude odměněna. Pokračujte dál v pokroku, nenechte se odradit dočasným zpožděním a taky nedovolte nikomu, aby Vám v pokroku bránil. Pokud zvažujete práci s partnerem, nemusíte se bát jít do toho, protože se navzájem budete skvěle doplňovat. 

Trojka mečů – Přijde něco, co se může stát v současnosti nebo se stalo v minulosti, a čeho je Vám líto. Věřte ale, že smutek stejně jednou přejde a pochopíte důvod, proč se to muselo stát. Buďte k sobě laskaví a udělejte si čas na uzdravení, uvolněte zbytečné obavy a strachy a jděte dál. Jste na to dostatečně silní. Odpusťte sobě i ostatním, protože tím uvolníte tu negativní energii, která se Vás jinak jen kumuluje a zdržuje Vás i samotný proces karmy. 

Přeji Vám hodně síly, odvahy a naděje v tomto týdnu. Nezapomínejte, že opravdu vše se děje z určitého důvodu, který sice můžeme pochopit až později, ale posune nás v životě dál. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments