Výklad karet pro týden 31. 10. – 6. 11. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné, magické pondělnění! Dnes v noci z 31. 10. na 1. 11. Nás čeká svátek Samhain, o kterém jsem Vám napsala článek a v něm ještě najdete odkaz na podcast pro toto téma. Nyní se spolu podíváme na to, co nám andělé sdělují pro tento týden od 31. 10. do 6. 11. 2022, a protože je dnes Samhain, Velký Sabat, je ideální čas k různým věštbám, takže v dnešním výkladu najdete ještě jednu kartu z balíčku Orákulum vizí pro dnešní den.

týdenní výklad

Devítka pohárů

Na začátku týdne se můžete těšit na splnění vašich snů. Ať už sníte o čemkoliv, nyní se to může uskutečnit. Pokud čekáte na lásku, ta již přichází a na obzoru je nový milostný poměr. Pokud máte stávající vztah, Vaše láska se prohloubí a emoce i city budou vysloveny upřímně. Jakmile dojde k propojení se svým vlastním srdcem, začnete k sobě přitahovat ty správné lidi a projekty, které potřebujete a které Vás posunou dál k Vašemu snu. Naslouchejte bedlivě své intuici, protože ta Vás povede. Bude Vás provázet kreativita, takže ji využijte naplno. Nezakazujte si ani dělat věci, které Vás baví nebo lákají. Důležitá pro Vás bude nezávislost a užívání si přítomného okamžiku.

Král pohárů

Uprostřed týdne bude ideální čas k tomu, abyste urovnali konflikt, který vedete buď sami se sebou, nebo s někým dalším. Řiďte se intuicí a ve vyjednávání použijte veškeré své charisma a empatii, protože když druzí zjistí, že o ně máte skutečný zájem, odhodí brnění a začnou s Vámi lépe komunikovat, díky čemuž se dostanete ke kompromisu a k rozhřešení.

Mág

Na konci týdne bude ten správný čas na činy – obzvláště příznivá je pro podnikatele a živnostníky. Rozšiřte svůj obor, věřte si a nebojte se dát o sobě vědět světu. Budete obdarováni kreativitou, kterou se nebojte použít ve svůj prospěch. Budete mít tu moc, jako mág, abyste proměnili cokoliv, do čeho se pustíte, v  úspěch.  Také pocítíte silnější propojení s vyšším já. Pokud budete chtít něco změnit ve svém domově, můžete začít. Co se týče vztahů, budete s partnerem v jednotě.

Archanděl Raziel

Na konci týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Raziel, který Vám dokáže pomoci urychlit proces zhmotňování.

Karta pro dnešní Velký Sabat

Pokušení – odolávání – síla vůle

Dnes bychom se měli podívat do tváře naší osobní temnotě, která v nás dříme, svazuje a drží nás zpátky. Podívejme se dnes do tváře svému strachu, nebojme se jej pojmenovat opravdovým jménem a poté se s ním rozlučme. Můžete zapálit oheň, svůj strach a obavy vypsat na papír a symbolicky jej spálit. Nebojme se podívat pravdě do očí a rozlučme se se situacemi, emocemi, zlozvyky či lidmi, kteří nás drží zpátky a spíše nám již škodí.

Přeji Vám, abyste si dnešní den a celý týden užili s láskou, radostí a nadšením, co nového nám přinese každý další den!

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments