Výklad karet pro týden 3. – 9. 8. 2020

Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v nadcházejícím, prvním srpnovém týdnu od 3. do 9. 8. 2020. V pondělí nás také čeká Jeseteří úplněk, o kterém se můžete dočíst na konci Horoskopu pro měsíc SRPEN 2020. Tak se jdeme podívat, co nám andělé vzkazují pro tento týden.

Výklad banner

Páže pentaklů – Na začátku týdne nás čeká dobrá zpráva ohledně finančních záležitostech. Naše plány se budou neustálým tempem posouvat úspěšně kupředu. Také nás může upoutat nový zájem či vášeň, proto buďte otevření novým možnostem a nápadům. 

Kolo štěstí – Uprostřed týdne nás čeká období pozitivních změn. Můžeme očekávat nové příležitosti a bude to také nejvhodnější doba provést velké i malé změny v našem životě. Odhoďte strach, který nás drží zpět, a s radostí přijměme pozitivní změny. Blokace, které nás rozptylovaly a zpožďovaly, se rozptýlí. Pokud se Vám staly nějaké události v nedávné době, které otřásly Vaší vírou, tak právě v tomto období zjistíme jejich skutečné poselství. 

Archanděl Michael

V tomto období nás bude provázet archanděl Michael, který je nejvyšším ochranným andělem, a kterého si můžeme přivolat ve chvíli, kdy máme strach a nejsme si jistí dalšími kroky, které máme podniknout ve svém životě.

Čtyřka holí – Na konci týdne budeme odměněni spokojeností, klidem a hojností za naši tvrdou práci. Úspěch, který zažijeme nám nabídne svobodu a hluboké pocity uspokojení. Naši cestu jsme navigovali bezpečnou cestou a nyní se můžeme cítit být hrdí. Také záležitosti týkající se našeho domova budou přinášet uspokojení. Jsou možné vdavky či plánování přestěhování k partnerovi. Úspěšně jsme vybudovali mír a harmonii a nyní můžeme usilovat o stabilitu a oddanost.

Tento týden bude plný spokojenosti, prozření a harmonie, proto si jej užijte plnými doušky a nezapomínejte, že vše, co se děje, má svůj smysl, který ale můžeme pochopit až později. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments