Výklad karet pro týden 3. – 9. 5. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Mrkneme se spolu na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 3. do 9. 5. 2021. Tentokrát mi andělé z balíčku vycvrnkli ještě jednu kartu. Tento týden se také můžete těšit na výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc KVĚTEN, o kterém Vás budu informovat na Facebooku i Instagramu.

Výklad banner

Devítka pohárů – Na začátku týdne nastane období spokojenosti, smíchu, radosti a oslav. Vaše sny se začnou stávat realitou. Na obzoru je prosperita, optimismu a velkorysosti. Pokud rozjíždíte novou oblast nebo myšlenku, bude se Vám dařit, takže se zaměřte na svou intuici a na aktivity, které Vás těší a jsou spojené s Vašim cílem. V oblasti vztahů se můžete těšit na nové vztahy – milostné, přátelské či milenecké. Také mohou být vyjádřené staré city, které k Vám někdo chová nebo které k někomu chováte Vy. Nezapomeňte, že v jakékoliv oblasti, když prožíváte svou pravdu naplno, zhmotňuje se také v realitě a budou na ni reagovat i ostatní.

Velekněžka – Pokud máte plány ve svém projektu či cestě za snem, ponechte si prozatím v sobě, propracovávejte detaily a nechejte své myšlenky zrát. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a následujte svou intuici. Doma se můžete těšit na období klidu, i když se Vám může zdát, že jste se od sebe oddálili. Může to být způsobené ztišením se do svého nitra. Úspěch se k Vám blíží, ale ještě je potřeba času, aby mohl dozrát ke své dokonalosti, takže buďte trpěliví.

Archanděl Haniel

Haniel, je andělém ženské spirituality, jako je tarotová karta Velekněžky. Je učitelem, rádcem a průvodcem v cestě k intuici a spirituality. Pomůže Vám rozlišit, kterým nápadům a pocitům důvěřovat, a také zvyšuje spojení s anděly.

Dvojka mečů – Na konci týdne následujte svou intuici a nenechte se zahnat strachem či nejistotou. Toto období bude časem rozjímání a přemýšlení, protože se situace může dostat do pomyslného mrtvého bodu, ze kterého se nedostanete dokud daný problém nevyřešíte. Můžete také pocítit, že je toho na Vás moc a budete si chtít vzít čas na odpočinek a klid. To určitě není špatný nápad – při tom se můžete zaměřit na to, co Vás trápí a co je potřeba vyřešit. Pomalu na povrch vykukují situace, které bude zapotřebí řešit, a které se budou utvářet podle Vašich rozhodnutí a nabytých zkušeností. Nestyďte se svěřit přátelům a vyslechnout jejich pohled na danou věc a radu. Je také možné, že Vám do cesty přijde druhá osoba, která bude jízlivá – nenechte se zastrašit a řekněte to, co chcete bez obav.

Dodatková karta

Sedmička holí – Andělé nám vyhodili z balíčku tuto kartu proto, aby nám připomněli, že i když máme v cestě za naším snem a spokojeností překážky, máme dostatek síly, odvahy a odhodlání vše ustát a pokračovat v naší cestě. Jsme připraveni budovat a ochránit to, co jsme vytvořili – naše myšlenky, nápady, vztahy, materiální věci,… Dejte svému okolí při vyjednávání jasně najevo, že si pevně stojíte za svým. Bojovat nemusíte nutně jen sami za sebe, ale můžete se zastat a ochraňovat někoho druhého.

Doufám, že si příští týden užijete a zaměříte se na svůj duchovní růst, protože Vaše intuice bude silná. Jen se ztište a důvěřujte svým pocitům. Uvědomte si, co chcete a co Vás dělá šťastnými, a žijte Vaši pravdu – zcela vědomě a hluboce.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
5 2 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments