Výklad karet pro týden 28. 2. – 6. 3. 2022

Přeji Vám Světýlka po delší době krásný den! V mém životě se dějí velké změny, a proto jsem omezila osobní výklady, měsíční horoskopy a podcasty. Týdenní výklady bych chtěla opět zveřejňovat pravidelně tak, jak jsme zvyklí. Moc Vám děkuji za Vaši podporu a trpělivost – velice si toho vážím. Nyní se půjdeme ale podívat na to, co nám vzkazují andělé pro tento týden od 28. 2. do 6. 3. 2022.

týdenní výklad

Pětka pentaklů

Hned pro začátek týdne Vám nevypadla zrovna nejpozitivnější karta. Tato karta nám zvěstuje zkoušky v podobě finančních problémů, ztráty zaměstnání či ukončení vztahu. Může se jednat také o jiné finanční či emocionální trápení. Prozrazuje nám, že se objeví strach ze ztráty jistoty, domova či následků rozchodu, kdy se ublíží rozchodem tomu druhému. Ovšem díky změnám, které mohou nastat, se otevřou dveře nových možností, naleznete podporu u lidí, od kterých byste ji nečekali, a bude načase otevřít oči a srdce novým příležitostem, které se kolem Vás vznáší, ale Vy je díky zaslepení strachem nevidíte.

Desítka pohárů

Uprostřed týdne Vám andělé seslali jednu z nejpozitivnějších karet Malé arkány, která Vám zvěstuje příchod lásky a rodinné jistoty. Můžete se těšit na štěstí, které bude přát párům a rodinám. Na pracovní úrovni se můžete těšit na období klidu, harmonie a spolupráce. Vztahy budou založené na důvěře a stanou se ještě pevnějšími a věrnějšími. Pokud jste prožívali nějaké rodinné neshody, můžete se těšit na to, že je příznivě vyřešíte. Čeká Vás období oslav, svateb a jiných společenských událostí. Také ohledně financí se můžete těšit na stabilní a klidné období. 

Osmička holí

Pokud jste se cítili v minulosti zahnaní do kouta nebo jste pociťovali stagnaci, můžete se těšit na období, kdy k Vám budou proudit pozitivní zprávy, e-maily či telefonáty. Veškerým Vašim záměrům či projektům narostou pomyslná křídla, a Vy můžete realizovat vše, co si přejete, protože budete naplnění energií. Ovšem nezapomeňte, že na všechno nemusíte říkat ano, a vybírejte si rozumně na co kývnete. V oblasti vztahů Vás čekají skvělé zprávy plné lásky. Je možné, že budete za svou láskou více cestovat – pokud jste od sebe daleko. 

Přeji Vám krásný, pohodový týden! Zima nás sice asi ještě chvilku potrápí, ale už jde ve vzduchu cítit příchod jara a naděje. Užívejte si život i přítomnost svých nejbližších a milovaných, protože to je ten největší dar, který můžeme od života dostat.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments