Výklad karet pro týden 26. 4. – 2. 5. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Podíváme se spolu opět na to, co nám andělé sdělují pro týden od 26. 4. do 2. 5. 2021. Také nás v tomto týdnu čeká Úplněk ve znamení Štíra, o kterém se zmiňuji na konci výkladu.

Měsíc – Na začátku týdne bude zatížené naše třetí oko, tedy intuice. Nenechte se pohltit strachem, obavy a zkazit si náladu a naději negativními myšlenky. Na začátku týdne svedete vnitřní, emocionální boj – co chcete, čeho se bojíte, co Vás štve, co chcete změnit, co Vás mrzí, …? Budete se rozhodovat, ale k tomu, aby Vaše rozhodnutí bylo spravedlivé a rozumné, se spoléhejte spíše na své smysly a ne na logické uvažování. Zaznamenávejte si třeba veškeré Vaše pocity, myšlenky a sny, protože z nich můžete čerpat při rozhodnutí a ujasnění si, co se bude dít dál. Uvolněte své obavy a nebojte se zariskovat a rozšířit si své životní zkušenosti.

Archanděl Haniel

V tomto období nad námi bude držet ochranná křídla archanděl Haniel, který nám pomůže v rozvoji, důvěře a řízení se svou intuicí.

Rytíř pentaklů – Pracujte odhodlaně na svém cíli a dotáhněte ho do konce. Nezapomínejte ale při tom také ctít své závazky, kterými jste zavázáni. Pentakl je spojen s elementem Země, což je jistota, bezpečí, uzemnění a finanční jistota. Také Vám touto kartou chce Váš strážný anděl sdělit, že je neustále s Vámi a máte se na něj obrátit.

Desítka mečů – Na konci týdne se můžete těšit na ukončení obtížné situace, kterou řešíte nebo která Vás trápí. Pochopitelně přijde změna, ale pokuste se ji přijmout optimisticky, protože věci a situace se začnou zlepšovat. Pokud Vás trápí nějaký zlozvyk či závislost (ať se jedná o jakoukoliv sféru, bude vhodný čas k zotavení a odstranění.

Úplněk ve znamení Štíra

úterý 27. 4. 2021 v 5:31 hodin nás čeká úplněk ve znamení Štíra. V tomto období budou náchylné pohlavní orgány, konečník, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost a geny! 

Přeji Vám příjemný týden a nezapomeňte, že zvládnete vše, co si usmyslíte a andělé jsou s Vámi neustále, tak se nebojte je požádat o pomoc.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
5 2 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments