Výklad karet pro týden 23. – 29. 11. 2020

Přeji Vám krásný konec listopadu! Jak se těšíte na nadcházející měsíc a Vánoce? Už máte naplánované nebo nakoupené dárečky? Doufám, že v tomto chladném nedělnění jste zakutaní v teple pod dekou a užíváte si klidné chvilky. Já Vám k tomu přidám výklad, poselství od andělů pro týden od 23. do 29. 11. 2020.

Výklad banner

Sedmička mečů – Na začátku týdne bude nejlepší, když zastavíte to, na čem pracujete a důkladně si opět projeďte své možnosti. Je možné, že jste něco přehlédli a může Vám to znepříjemnit postup vpřed. Pokuste se na své plány podívat objektivně a nezaujatě posoudit každý Váš naplánovaný krok – potom proveďte patřičné změny. Buďte pečliví na detaily, buďte opatrní a nezapomeňte, že ne vždy je ta (zdánlivě) lehčí cesta lepší. Nebuďte ale smutní nebo ve stresu, protože vždy se vše děje z nějakého důvodu a tehdy, kdy má. Možná jste postupovali vpřed moc zbrkle a je potřeba se zaměřit na detail, který jste přehlédli. Také je dost možné, že někdo ze zúčastněných má skrytý záměr.

Král pentaklů – Tato část týdne pro Vás bude úspěšná, protože to, na čem pracujete, půjde dobře. Vaše nadání, dovednosti, pracovitost a smysl pro odpovědnost přinesou odměny. Přijměte příležitosti, které Vám budou nabídnuty a věřte, že budete úspěšní.

Síla – Na konci týdne bude zapotřebí, aby jste si uvědomili, že jste mnohem silnější než si sami dokážete přiznat. Máte na to zvládnou současnou situaci, kterou řešíte nebo která Vás tíží. Ovšem místo fyzické síly použijte raději sílu, která pochází z jemnosti duchovní podstaty – soucit, laskavost a něha. Na problémy pohlížejte, jako na příležitost učit se a aplikovat již naučené.

Archanděl Ariel

Na konci týdne Vás bude bude ochraňovat archanděl Ariel, který Vám dodá potřebnou sílu a podporu v případě, že řešíte finanční starosti nebo období, kdy máte pocit, že se Vám vůbec nic nedaří.

Přeji Vám týden plný síly a odhodlání. Také prosím nezapomínejte být slušní a laskaví ke svému okolí. Díky situaci, kterou musíme všichni procházet, se vybarvily povahové vlastnosti lidí, které jsou podpořeny strachem – bohužel ty negativní. Když budete chtít někoho za něco napomenout, řekněte mu to prosím slušně – a pokud se objevíte v situaci, kdy jsou na Vás lidé zlí, například za to, že si něco neuvědomíte, nechte to jim a nesnižujte se na jejich energetickou úroveň.

Opatrujte se, buďte k sobě milí, laskaví a tolerantní. Jste BÁJEČNÍ.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments