Výklad karet pro týden 22. – 28. 3. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění, jak si užíváte příchod jara? Viděla jsem, že u některých z Vás máte sněhu a sněhu. U nás taky spadlo pár vloček – no jo, andílci si v Nebi zřejmě zahráli polštářovou bitku. 🙂 Dnes se spolu podíváme, co nám andělé vzkazují pro tento týden od 22. do 28. 3. 2021.

Šestka pohárů – Na začátku týdne nás čeká veselé vzpomínání na dětství a minulost. Může se Vám ozvat starý známý nebo kamarád z dětství. Minulost se vrací také z toho důvodu, aby Vám nyní nějak pomohla k novým nápadům nebo jinému přístupu. Ve vztazích se můžeme těšit na rovnováhu a můžete si užívat klid a harmonii. Tato karta nám také připomíná, abychom nezapomínali na laskavost a soucit k druhým. Situace se zlepší a všechny rány a trápení se vyléčí. 

Královna holí – Uprostřed týdne bude načase, abyste si opět začali věřit. Roztáhněte svá křídla, upusťte uzdu své fantazii a kreativitě. Chcete něco? Tak za tím běžte! Udělejte si akční plán a plňte ho bod po bodu, pokud to potřebujete. Každopádně se nepodceňujte a zahoďte strach. Prosaďte svou kreativitu a nezávislost. Jste dostatečně silní.

Osmička pohárů – Na konci týdne budete pociťovat touhu jít dál. Bude to období neklidu, protože pocítíte touhu najít něco smysluplnějšího. Můžete odejít ze zaměstnání nebo ze všeho, co Vám už nepřináší radost a užitek. Můžete pochopitelně pocítit smutek z toho, že něco skončilo, ale nezapomeňte, že cokoliv skončí, přijde něco nového. Na konci týdne také hodně vzrostete duchovně.

Úplněk ve znamení Váhy

V neděli 28. 3. 2021 ve 20:48 hodin nás čeká úplněk ve znamení Váhy. V tento den bychom neměli zatěžovat ledviny, močovou soustavu, žíly, slinivku, kůži a pozor bychom si měli dávat také na hladinu inzulinu

V tento den bude ideální čas pro sběr kořenů bylin a rostlin, protože budou mít největší sílu. 

Také můžete provést jakýkoliv očistný rituál, nabít své karty, rituální předměty, minerály či amulety. Také to bude vhodný čas pro očistu Vašeho domova – jak mechanicky úklidem, tak energeticky vykouřením vhodnými, ochrannými bylinami. 

Přeji Vám poklidný týden a užívejte si přípravy na přicházející jaro. Udělejte si hezkou oázu klidu, kterou si budete užívat. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
1 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments