Výklad karet pro týden 22. – 28. 2. 2021

Přeji Vám Světýlka krásný víkend! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v posledním únorovém týdnu od 22. do 28. 2. 2021. Taky se můžete těšit na to, že mezi Vám vypustím překvapení, na kterém jsem pracovala a kterému se nyní intenzivně věnuji, aby už přišel ten OKAMŽIK! 🙂

Osmička pohárů – Na začátku týdne pocítíte touhu jít dál a najít smysluplnou aktivitu nebo cestu, která by Vás zavedla tam, kde chcete být. Je to zcela v pořádku a udělejte pro to maximum, protože rostete na úrovni emocionální i duchovní.

Páže mečů – Uprostřed týdne se k Vám dostanou podnětné informace, které budou pro Váš postup velice potřebné a hodnotné. Neděste se, jestli dojde ke zpoždění nebo změnám ve Vašem plánu. Je to v pořádku. Dívejte se na situaci a věci ze všech úhlů a snažte se být objektivní, abyste něco náhodou nepřehlédli. Také je dost možné, že se k Vám dostane pravda, která bude ale pronesená bez emocí, neohleduplně a bez taktu. Zaměřte se na obsah zprávy, protože posel nebude důlěžitý.

Dvojka pentaklů – Na konci týdne se toho začne dít mnoho najednou. Bude zapotřebí, abyste zůstali ukotveni a v rovnováze, protože budete muset učinit rozhodnutí. Pokud se budete cítit ve stresu, pokuste se zvolit hravější přístup k vyřešení dané situace. Ono se vždy vše vyřeší.

Přeji Vám krásný týden plný nadšení, posunu vpřed a osobního růstu. Nezapomínejte, že když chceme, zvládneme cokoliv. Ano, někdy si to vyžaduje více času a síly, ale dokážeme vše, kam jsme se rozhodli zamířit.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
4 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments