Výklad karet pro týden 20. – 26. 9. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělní. Doufám, že jste si týden užili a že se těšíte pevnému zdraví. Příští týden nás čeká Podzimní rovnodennost, tedy Mabon, o kterém jsem Vám zveřejnila jak článek, tak podcast, který naleznete na platformě YouTube nebo Spotify. Taky si na konci tohoto výkladu řekneme něco málo o úplňku, který nás čeká. Teď se ale pojďme společně podívat na to, co nám andělé vzkazují pro příští týden od 20. do 26.9.2021.

týdenní výklad

Mírnost

Tato karta mluví sama o sobě. Můžete z ní cítit zdrženlivost, vyrovnanost, usmíření, uzdravení a hlavně andělské vedení. Pokud jste se potýkali s nějakou bouřlivou situací a Vaše myšlenky i činy byly neklidné, můžete si být jisti, že v tomto období naleznete rovnováhu, harmonii a budete vědět co máte dělat. Vaše činy budou spravedlivé a naleznete správné a nápadité řešení situací, které Vás trápí. Touto kartou andělé radí, abyste nekladli odpor a přijali vše, co sebou situace, kterou řešíte, přináší, a u rovnali jakoukoliv oblast Vašeho života, která Vás trápí či je v nepořádku. Na úrovni domova se budete starat o domácnost a zvládnete jak svého partnera, tak děti, protože budete mít dostatek emoční síly a finanční podpory. Na úrovni vztahu se můžete těšit z důvěry, a pokud jste svobodní, můžete být nasměrováni k novému partnerovi. V práci se můžete potkat s určitými problémy nebo velice citlivými osobami. Snažte se být spravedliví, laskaví a dokážete tyto situace vyřešit příznivě pro všechny zúčastněné. Dalším poselství od andělů je, abyste věnovali více pozornosti svým příjmů a výdajům.

V tomto období bude Vaše spojení s anděly a průvodci velice silné. Můžete dostat jakékoliv znamení, které Vám pošlou na pomoc. Tak mějte oči, uši, mysl i srdce otevřené dokořán a všímejte si maličkostí.

Klikni na obrázek

Archanděl Zadkiel

Na začátku týdne Vás bude provázet archanděl Zadkiel, který Vám pomůže zapamatovat si kdo jste a zvýší Vaše sebevědomí, hodnotu a umocní pocit “zasloužím si”. 

Desítka mečů

Touto kartou nám andělé chtějí sdělit, že přichází čas ukončení. Nejde o smrt nebo zkázu, ale o ukončení něčeho, co má své kořeny v minulosti a co nás nějakým způsobem zraňuje či oslabuje. Jedná se o přirozený proces, kdy se situace a události nakupily a nyní není už čas čekat, ale jednat. Když se necháte unášet proudem své intuice, zjistíte, že Vás opustí jak flustrace, tak stres. V osobních vztazích může dojít ke zpřetrhání přátelských vazeb, které již nebude možné obnovit. S odstupem času si ale uvědomíte, že Vám tyto vazby způsobovaly stres a neshody. Pokud se ocitáte v partnerském či milostném vztahu, kde je mnoho dramat, také tyto vztahy dojdou k ukončení. Také v oblasti práce přichází určité ukončení nějaké fáze, kdy zjistíte, že něco co děláte nepřenáší plody ovoce, o které jste usilovali, a tak bude načase změnit strategii. Ovšem tato karta má také pozitivum – přichází konec špatného období. Jakékoliv sváry či neshody skončí, zdravotní potíže, například nedostatek energie nebo vyčerpání, se zlepší.

Klikni na obrázek

Devítka pohárů

Jak jsme si řekli u předchozí karty – po konci přichází nový začátek. Na konci týdne nastane období spokojenosti, smíchu, radosti a oslav. Vaše sny se začnou stávat realitou. Na obzoru je prosperita, optimismus a velkorysost. Pokud rozjíždíte novou oblast nebo myšlenku, bude se Vám dařit, takže se zaměřte na svou intuici a na aktivity, které Vás těší a jsou spojené s Vašim cílem. V oblasti vztahů se můžete těšit na nové vztahy – milostné, přátelské či milenecké. Také mohou být vyjádřené staré city, které k Vám někdo chová nebo které k někomu chováte Vy. Nezapomeňte, že v jakékoliv oblasti, když prožíváte svou pravdu naplno, zhmotňuje se také v realitě a budou na ni reagovat i ostatní.

Úplněk ve znamení Ryb

V úterý, 21. 9. 2021 v 1:54 hodin, nás čeká Úplněk ve znamení Ryb. V tomto období bychom měli věnovat zvýšenou pozornost a péči svým chodidlům, prstům na nohách, mozku a nervové soustavě. Také v tomto období není vhodný žádný lékařský zákrok, a pokud budete sbírat byliny, tak se zaměřte na sběr kořenů bylin, které budou mít největší sílu. V tomto období není vhodné sušit nadzemní části bylin, protože by přišly o svoji sílu. 

Doufám, že Vám poselství andělů přineslo vhled do dalšího týdne a lépe se vypořádáte se všemi konci a pevně uchopíte možnost nového začátku. Chtěla bych Vám také popřát, abyste si užili Mabon, a aspoň na chvíli se zastavili a propojili se s Matkou přírodou. 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments