Výklad karet pro týden 19. – 25. 4. 2021

Přeji Vám příjemné nedělnění Světýlka! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v následujícím týdnu od 19. do 25. 4. 2021. Doufám, že se už na nás bude sluníčko víc usmívat a koukat na nás. 🙂 Pokud Vás zajímá, co Vás čeká v tomto měsíci podle Vašeho hvězdného znamení a ještě jste nečetli Horoskop pro měsíc DUBEN 2021, tak na něj mrkněte. 🙂

Desítka pentaklů – Na začátku týdne se můžete těšit na šťastný rodinný život. Nemusíte si lámat hlavu s finančním zabezpečením, tak si užívejte ty “maličkosti”, které život nabízí. Pokud si kladete otázky ohledně Vašeho vztahu – partnerského nebo mileneckého, tak bude silnější.

Blázen – Nové začátky, risk a snění – to bude základ pro období uprostřed týdne. Nikdy není pozdě začít novou cestu či etapu svého života a právě toto období bude pro toto rozhodnutí ideální. Můžou se objevit neočekávané příležitosti. Do čehokoliv se pustíte, bude se Vám dařit. Ovšem nezapomínejte na plánování a promýšlení než do něčeho skočíte, ale jakmile se do toho pustíte, pokračujte vpřed a neohlížejte se zpátky. Co se týče vztahů, nechte se unášet na lehkém vánku a užívejte si ho – ať už se jedná o vztah nový nebo delší. 

Archanděl Metatron

V tomto období bude nad Vámi držet křídla archanděl Metatron, který Vám pomůže zhmotnit Vaše sny, přání a dopomůže Vám nasměrovat se na tu správnou cestu k cíli. 

Mág – Uprostřed týdne budete pokračovat v plnění svých snů a cílů. Věřte si, protože jste připraveni a máte veškeré schopnosti a prostředky k tomu, abyste je zhmotnili a uspěli. Jen si musíte věřit a otevřít své srdce k tomu, abyste si uvědomili, jak může být život kouzelný – bude takový, jaký si ho uděláte. 

Archanděl Raziel

Na konci týdne s Vámi bude archanděl Raziel, který Vám pomůže urychlit proces zhmotňování Vašich snů, cílů či projektů. 

Doufám, že si týden užijete a pevně uchopíte nové příležitosti. 🙂 My jsme strůjcem svého štěstí a byla by škoda, kdybychom cokoliv vzdali.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments