Výklad karet pro týden 18. – 24. 10. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v příštím týdnu od 18. do 24. 10. 2021. Příští týden se také můžete těšit na zveřejnění dalšího podcastu, ve kterém se spolu pobavíme o nadcházející slavnosti Samhain. Tento slavnostní den můžete znát také pod názvy, jako jsou Dušičky, Svátek všech Svatých či Halloween. To si ale povíme v podcastu, o jehož zveřejnění budu informovat na svém Instagramu a Facebooku.

týdenní výklad

Pětka holí

Když se podíváte pozorně na tuto kartu, určitě si všimnete, že nám znázorňuje boj mezi pěticí mužů. Touto kartou Vám andělé chtějí sdělit, že v soupeření či boji, ať se vyskytuje na jakékoliv úrovni, byste neměli ustupovat, ale měli byste hájit svou pozici. Nejedná se o otevřený boj, ale spíše ostré názory, vzájemný nesouhlas a nedorozumění, které se vyskytnou – obzvláště v pracovních záležitostech. Možná se ocitnete v situaci, kdy budou mluvit všichni najednou a budou obhajovat své pozice místo toho, aby se snažili dosáhnout kompromisu. Bude se spíše jednat o boj, kdo bude více slyšet. Ale to není smysl řešení situace. Také se mohou vyskytnout potíže s harmonogramem a jsou zde možné odklady cestovních plánů. Proto andělé radí, abyste si zkontrolovali veškerou dokumentaci, e-maily, schůzky, účty a tak dále, a hlavně věnovali pečlivou pozornost všem psaným dokumentům. Budete obklopeni lidmi s pevnými názory, především v rodinném kruhu.

Ďábel

Touto kartou Vám chtějí andělé sdělit, že jste možná až příliš zaměření svými ideály nebo nějakým vztahem, který si toho po Vás žádá příliš moc. Bohužel se stává, že to, co začalo pozitivně či radostně, se nyní obrátilo a Vy můžete vidět skutečnou pravdu o situaci. Můžete se cítit ovládáni, být pod špatným vlivem a cítit, že Vás to vnitřně ničí. Tato karta symbolizuje nenasytnost, pokušení a materialismus. Ovšem nevěšte hlavu – situaci můžete změnit, ale bude zapotřebí, aby jste mysleli netradičně a použili svůj důvtip. Nenechte se strhnout negativní energií, kterou tato situace nese, protože je nakažlivá a nikam by Vás to nevedlo. Řešení je vlastně snadné, i když vnitřně těžké – prostě z této situace odejděte. Ne, není to důkaz slabosti nebo útěk, ale je to zdravá sebeochrana, protože Vy si nemusíte nechávat ubližovat jakýmkoliv způsobem. Možná se vyskytujete v partnerském vztahu, který sebou nese určité negativní vzorce soužití, kdy jeden z partnerů dává více, ale také více ztrácí. Zbavte se takzvaných citových upírů, kteří Vám ubírají energii a tím Vás můžou ovládat a činit zranitelnými. Uvědomte si, že nemusíte setrvávat v nefunkčním vztahu jen proto, aby jste se cítili milováni. Jak se říká, “v moři je spoustu ryb” a každý na tomto světě může nalézt toho vhodného partnera, se kterým se může cítit milován, podporován, uctíván a v bezpečí. V oblasti práce je možné, že Vás trápí nevýhodná smlouva, neuspokojivá práce, despotický nadřízený nebo toxické pracovní prostředí. Vy ale v této situaci zůstáváte, protože se cítíte být ve finanční pasti. Pamatujte si, že vždy existuje cesta ven. Ovšem je zapotřebí, abyste odhodili strach a blokaci, která Vás zahání do kouta a ukazuje Vám jen temný kout, do kterého jste vehnáni.

Archanděl Jofiel

Uprostřed týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Jofiel, který Vám pomůže prožívat krásné pocity a myslet na krásné myšlenky. Povzbudí Vás v mínění o Vás samých a také o tom, jak se ve svém životě cítíte. 

Hvězda

Konec týdne nám slibuje naději a nasměrování. Věřte, že nesnáze, které jste v blízké době prožívali, budou převálcovány štěstím. Můžete se těšit na nový pohled na život, kdy si všimnete všech krás, které Vám život nabízí – včetně fyzické i duševní pohody. Ve svých projektech i ve svých vztazích se budete moci plně vyjádřit a sdílet svojí lásku a nadání. Budete moci zazářit a ukázat své vlastnosti, a Vaše úsilí bude odměněno. Také Vaše intuice bude mnohem silnější a Vy budete moci více důvěřovat poselstvím od svých andělů i průvodců. Co se týče Vašeho zdraví, tam můžete být naprosto klidní. V oblasti domova budete zkrášlovat, zútulňovat a tvořit obzvláště příznivé prostředí pro sebe a svou milovanou rodinu. Pokud jste svobodní, můžete potkat člověka, se kterým budete cítit emocionální spojení. Pokud jste ve vztahu, tak se můžete těšit na klid a harmonii. Také v oblasti práce a financí se můžeme těšit na štěstí, protože práce, kterou děláte, se začne vyplácet, neboť jste si dali dlouhodobé cíle a vynaložili veškeré úsilí. Pokud podnikáte, můžete být nasměrováni k nějakému novému projektu, který ihned nezavrhujte. 

Archanděl Jofiel

Archanděl Jofiel nad Vámi bude držet ochranná křídla i na konci týdne. Tentokrát Vám pomůže oslavit Vaše vítězství a udrží Vás být optimističtí vstříc Vaší budoucnosti.

Klikni na obrázek k přesměrování pro více informací

Tento týden bude ze začátku bouřlivý, ale na konci si budeme moci zase oddechnout a užít si krásy života. Někdy prostě musí být bouře, aby pak mohlo vysvitnout slunce. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments