Výklad karet pro týden 18. – 24. 1. 2021

Dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 18. do 24. 1. 2021. Doufám, že se máte dobře a opatrujete se. Na Vašich výkladech pilně pracuji a postupně odesílám. 🙂 Taky jsem rozjela novou formu Andělského pohlazení – PODCASTY, které si můžete vyposlechnout na Spotify, SoundCloud, YouTube, ApplePodcast nebo na Buzzsprout. Teď ale pojďme na výklad.

Výklad banner

Dvojka pentaklů – Na začátku týdne bude zapotřebí, abychom se soustředili, protože budeme muset učinit jisté rozhodnutí. Bude se toho dít hodně a najednou. Všechny rozdělané projekty, sliby a nevyřešené případy vyjdou na povrch a budou se hlásit o slovo. Bude zapotřebí zůstat uzemněn a řešit vše s klidnou hlavou. Klidně si udělejte plán a postupně odškrtávejte vše, co jste vyřešili, aby jste na nic nezapomněli.

Klikni na obrázek

Osmička holí – Uprostřed týdne se pořád povezeme na rychlé vlně, kdy se události budou stále rychle pohybovat kupředu. Když si zachováme naši energii a odhodlání, se kterým jsme nastoupili do tohoto nového týdne, vše zvládneme. Bude se toho dít mnoho a veškerá zpoždění budou pryč. My bychom ale měli dál postupovat systematicky, s chladnou hlavou a zůstávat uzemněni.

Sedmička pohárů – Také na konci týdne se povezeme na této vlně. Bude zapotřebí, abychom přezkoumali všechny naše plány a kroky. Dost možná budeme muset učinit složitá rozhodnutí, která nás můžou také zabolet. Nastane čas k tomu, abychom opustili a pustili vše, co nás již netěší a neslouží nám k našemu vyššímu dobru. Může se jednat jak o lidi, situace nebo věc. Nicméně bychom se měli odvážně podívat pravdě do očí a přestat rozhodnutí odkládat. Nezapomínejme ale na laskavost a naši lidskost. Problémy se dají řešit kreativně, s lehkostí, slušností a v klidu.

Tento týden bude hodně náročný, ale my ho zvládneme. Budeme se snažit zůstat uzemnění, klidní a pokusíme se vyhnout emocionálním výlevům, které by situaci vůbec nepomohli.

Přeji Vám mnoho síly, odhodlání & vnitřního klidu. Nebojte se požádat anděly o pomoc. V pondělí 18. 1. 2021 pro Vás vyjde 1. článěk z epizody Archandělé, kde si budeme postupně psát o různých archandělech, jejich poslání, vzhledu a síle. O zveřejnění Vás budu jako vždy informovat na Facebooku Andělské pohlazení a Instagramu apsaba.cz.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments