Výklad karet pro týden 16. – 22. 12. 2019

Přeji Vám Světýlka krásný den! 🙂 Omlouvám se, že včera nevyšel výklad pro tento týden (vychází dnes 🙂 ), ale byla jsem celý den v práci a večer jsem upřímně odpadla. Dnes se ale spolu podíváme na to, co nás tento týden od 16. do 22. 12. 2019. Tak se pojďme podívat, co nám andělé vzkazují.

Včera, 15. 12. 2019, byla 3. adventní neděle a Vy jste zapalovali na svém krásném adventním věnci třetí svíci. Spolu s ní také přišel vhodný čas k tomu, abyste uctili sami sebe a uvědomili si své schopnosti, svou sílu a zamysleli se nad svými úspěchy a sny. 

Dvojka pohárů – Na začátku týdne se sblíží Váš vztah s blízkou osobou. Může se jednat o osobu z rodiny, kterou jste delší čas neviděli, s kamarádem/kamarádkou či partnerem/partnerkou. Pokud prožíváte milostný vztah, ten se začne posouvat na novou úroveň, kdy mu můžete důvěřovat. Mezi oběma stranami se rozvine láska, pochopení, úcta. Pokud jste byli na vážkách, zda ve Vašem stávajícím vztahu zůstat, tak ano. Není vhodný čas tento vztah opustit, protože se začne uzdravovat a prohlubovat. Konflikty budou končit a dospějí k pozitivnímu řešení. 

Královna holí – Uprostřed týdne bude ideální čas roztáhnout křídla a přestat se podceňovat. Věřte, že můžete dosáhnout a dokázat cokoliv, v co věříte a co si opravdu přejete. Budete přirozeně přitahovat lidi, kteří Vám můžou s Vaší situací pomoci. Nezapomínejte také prosadit svou nezávislost a kreativitu. 

Oběšenec – V tarotu jsou názvy, které můžou člověka vyděsit už jen svým názvem. 🙂 Nicméně se neděste – v andělském tarotu se tato karta také nazývá “Probuzení”. Andělé Vám touto kartou chtějí sdělit, že v tomto období bude vhodný čas k tomu, abyste přezkoumali své plány a podívali se na ně s různých úhlů. Pokud budete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky, věřte, že je tento pocit jen dočasný. Nebraňte se tomu stát se na chvíli zase pozorovatelem. Klidně ustupte stranou a nechte věci volně plynout. Buďte ovšem velkorysý jak se svým časem, tak péčí – vše, co do Vesmíru vyšlete, se Vám mnohonásobně vrátí. V tomto období na Vás bude dohlížet archanděl Gabriel, který Vám pomáhá, když mluvíte, jednáte či myslíte. Vkládá Vám do všeho lásku, díky které k sobě budete lidi neodolatelně přitahovat.

Přeji Vám krásný týden a klidný předvánoční čas plný lásky a andělské přítomnosti.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na