Výklad karet pro týden 14. – 20. 11. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění! Dnes se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro tento týden od  14. do 20. 11. 2022. Doufám, že si užíváte období těšení se na Vánoce a přípravu, kdy se zahalíme do velkého množství světýlek a své domovy zútulníme zase jinak. Hlavně se pokusme moc se nestresovat a spíše si užít atmosféru, protože ty nehmotné dary a radosti jsou nejvíce vzácné.

týdenní výklad

Čtyřka holí

Dokončili jste jednu fázi svého života a nyní se můžete těšit z úspěchu. Nastává čas na změnu. Doma dokončíte na začátku týdne jistou změnu, rekonstrukci  nebo se přestěhujete do většího. Možná jste se odhodlali změnit zaměstnání nebo učinit změnu ve svém soukromém životě. Můžete ale veřejně slavit svou radost. Budete mít mnoho vitality, sebevědomí i nápadů, které budete chtít zrealizovat. Upevníte svou pozici v pracovní sféře, ale i v domácnosti, kde si Vaší změny všimnou a ocení, že se chcete stát pilířem rodiny. Váš partner Vám vyjádří svou náklonnost a lásku – často tato karta naznačuje, že se blíží období líbánek. Budete se tak cítit.

Devítka pohárů

Uprostřed týdne se Vám může splnit Váš vytoužený sen. Můžete se radovat se společenských akcí, prosperity, velkorysosti a optimismu. V oblasti vztahů se může objevit nový milostný vztah nebo naplňující přátelství. Může se Vám vyjádřit partner z minulosti, jehož city neochladly. Také Vy můžete projevit city bývalému partnerovi – pokud to tak cítíte. Pokud se rozvíjí láska a Váš vztah, tak bude projevena naplno. Když procítíte své emoce a sebe samé, propojíte se s druhými lidmi a ti na Vás budou reagovat. Navážete nové přátelství, spolupráce, projekty. V postupu a realizaci nového projektu poslouchejte svou intuici, která Vás povede k úspěšnému konci.

Císař

Na konci týdne bude vládnout mužská energie otce, manžela, přítele, partnera, osoby, která dokáže ochránit, povzbudit, a která má přirozenou, zdravou autoritu. Tento muž a energie představuje stálost, spolehlivost, rovnováhu a jistotu. Okolnosti, se kterými se potýkáte, dojdou k zlepšení. Je čas žít tady a teď a používat moudrost, odhodlání a dovednosti, které jste získali či které jsou Vám nabízeny.

Archanděl  Michael

Na konci týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Michael, který Vám dodá potřebnou sílu, odvahu a ochranu, kterou budete potřebovat.

Přeji Vám krásný a úspěšný týden plný sluníčka a těšení se na čas Vánoc. Kdybyste přemýšleli, co na Vánoce pod stromeček a vyskytujete se na Moravě a v Moravskoslezském kraji, dovoluji si Vám nabídnout mou službu mobilních masáží. Celotělové masáže s čistě přírodními, vysoce kvalitními produkty v pohodlí Vašeho domova. Bližší informace bych Vám poskytla přes e-mail (malatherapy@seznam.cz) nebo se můžete podívat na facebook Mala therapy – masáže, terapie, tejpování.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments