Výklad karet pro týden 13. – 19. 12. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká tento týden od 13. do 19. 12. 2021. V neděli, 19. 12. 2021 nás ještě čeká Úplněk ve znamení Blížence, o kterém si více napíšeme na konci tohoto výkladu. Pokud jste si ještě nečetli horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, tak se na něj můžete mrknout ZDE. 🙂 No a teď už jdeme na výklad pro tento týden. 🙂

týdenní výklad

Osmička holí

Hned ze začátku týdne nám andělé seslali jednu z nejpozitivnějších karet, protože Vás zaplaví spousta sdělení, e-mailů, telefonátů a zpráv s lákavými nabídkami. Pokud jste měli pocit, že stagnujete a na něco čekáte, tak se k Vám brzy dostane pozitivní zpráva. Vaše projekty, na kterých pracujete nebo začínáte pracovat, dostanou pomyslná křídla a mohou vzlétnout. Změna se přiřítí rychle a Vás nabije energií, tak se na to začněte připravovat. 🙂 Nezapomínejte si srovnat své priority ohledně nabídek a nepodléhejte pocitu, že na vše musíte říci “ano”. Nemusíte. V oblasti vztahů se můžete těšit na láskyplné období. Pokud jste se cítili odloučeni od partnera/partnerky nebo čekali na nějakou zprávu od potencionálního partnera/partnerky, tak čekání bude u konce a Vy můžete za tím druhým v budoucnu hodně cestovat. 

Šestka holí

Uprostřed týdne se můžete těšit na zasloužený úspěch. Je možné, že jste se doposud prali s nějakou situací nebo projektem a nebyli si úplně jistí, jestli Vaše úsilí přinese očekávaný výsledek. Nejvíce se tato karta vztahuje k práci, kariéře, podnikání, projektům či novým smlouvám. Toto úspěšné období si užijte plnými doušky a nebojte se o svou radost podělit s ostatními. Ve vztazích bude ideální období k tomu, abyste vyjádřili své city, protože se setkáte s přívětivým přijetím. Všeobecně se můžete těšit na pokračování příchodu dobrých zpráv a to v jakékoliv oblasti Vašeho života.  

Král holí

Na konci týdne bude pokračovat úspěšné období, kdy budete moci vyjádřit své myšlenky, nápady a byli jedineční. Nebojte se být podnikaví a vytvořte si plán, protože to, co navrhnete, se setká s kladným přijetím. Iniciativu budete muset vyvinout Vy, ale budete zahaleni dostatečnou podporou. 

Úplněk ve znamení Blíženců

V neděli, 19. 12. 2021, v 5:35 hodin nás čeká Úplněk ve znamení Blíženců. V tomto období bychom měli věnovat zvýšenou pozornost, péči a nezatěžovat naše ramena, paže, ruky, dýchací soustavu, motorice a krevní soustavě. V tomto období, v rozmezí 3 dnů, nejsou doporučovány žádné lékařské zákroky, neměly by se zařezávat stromy ani keře a sušit nadzemní části bylin. Vhodný je ale sběr kořenů bylin, protože v tomto čase mají největší sílu. 

Přeji Vám, abyste si tento úspěšný týden užili plnými doušky, protože si to zasloužíte a také Vám přeji, abyste si užili v klidu předvánoční čas. 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments