Výklad karet pro týden 10.-16.10.2022

Přeji Vám Světýlka krásné, podzimní pondělnění! Doufám, že se máte dobře a moc Vám děkuji za Vaši trpělivost i přízeň. Léto je za námi a máme před sebou kouzelné období, kdy příroda hraje všemi barvami a mění se nám před očima. No a dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé sdělují pro tento týden od 10. do 16. 10. 2022.

Eso holí

Na začátku týdne se můžete těšit na nové příležitosti a začátky. Tato karta je příznivá pro všechny oblasti života. Můžete nalézt novou oblast ve Vašem podnikání, nové začátky, objevy, a to hlavně v pracovní oblasti. Budete mít dostatek inspirace, abyste mohli vdechnout život Vašim snům. Pro muže tato karta znamená zvýšenou plodnost a založení rodiny, pro jiné může znamenat cestování a dobrodružství.

Svět (obrácená pozice)

Uprostřed týdne si uvědomíte, že Váš postup k cíli máte, ale jste ovlivňování strachem, nejistotou a obavy. Můžete mít pocit, že si nezasloužíte úspěch nebo se můžete cítit zablokování. Možná jste si ukousli moc velké sousto – přehodnoťte své cíle, na čem Vám záleží a poté si stanovte menší cíle, které Vás postupně dovedou k tomu Vašemu velkému cíli. Negativa ale v tomto případě hrají vedlejší roli, a Vy dostanete to, co si právem zasloužíte. Pamatujte, že úspěch se nedostavuje hned, takže mějte víru a vytrvejte. 

Archanděl Michael

V tomto období bude nad Vámi bdít archanděl Michale, který Vám dodá potřebnou sílu, odvahu a ochranu, kterou budete potřebovat. Dodá Vám důvěru a odvahu k tomu, abyste udělali další potřebné kroky k Vašemu cíli. 

Šestka pentaklů

Na konci týdne se můžete těšit na příchod peněz ve formě daru, výhry nebo od jednotlivce. Tento obnos Vám může pomoci splatit Vaše dluhy nebo moudře investovat do budoucnosti. Tak či tak Vám tato karta zvěstuje, že se Vaše finanční situace zlepší. Můžete pomoci na dobročinné účely, ale pečlivě si vyberte organizaci, které budete pomáhat a spoléhejte se na svou intuici. Budete se cítit hluboce propojeni s lidmi ve Vaší blízkosti. 

Užijte si krásný podzim a všechny slunné dny ve spojení s přírodou.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
2 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments