Výklad karet pro týden 1. – 7. června 2020

Máme tady první týden v měsíci červen a s ním také opět přichází výklad pro tento týden. Doufám, že si užíváte dny prosluněné sluncem a provoněné letním deštěm. V úterý se můžete těšit na další díl s bloggerské výzvy a ve čtvrtek na Vás bude čekat výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc červen 2020, včetně úplňku, který nás čeká v pátek 5.6. ve znamení Střelce.

Desítka holí – Na začátku týdne budete věnovat příliš mnoho času práci a budete pracovat tvrdě. Bude zapotřebí, aby jste vyvážili svůj pracovní a soukromý život. Pokud se cítíte nekomfortně a takzvaně v presu, znamená to, že se snažíte dělat až moc věcí najednou. Zastavte se a určete si priority. Co je zapotřebí udělat dříve? Co nepočká? Co potřebujete? Nebojte se také přijmout pomoc od ostatních – všechno nemusíte dělat sami. V tomto období úspěšně vyřešíte situace či projekty, které Vás trápí. Ovšem odstraňte ze svého rozvrhu zbytečné a zatěžující činnosti. Zpomalte své tempo.

Císař – Uprostřed týdne bude důležité, abyste rozvíjeli svoji logiku, kázeň a pořádek. I když Vaše sny a přání zazněly, a jsou tedy platné, bude zapotřebí, aby jste směřovali veškerou svou energii a pozornost právě tímto směrem. Tím se budou moci totiž zhmotnit. Nebraňte se tomu vytvořit si podrobný plán svého postupu a s laskavostí kontrolovat uskutečňování Vašich cílů. Přijměte skutečnost být vůdcem ve své kariéře, a ve všech Vašich projektech, na kterých pracujete i s ostatními lidmi. Struktura a pořádek budou přátelé. Věřte ve své vlastní schopnosti být pozitivním a diplomatickým vůdcem. Zorganizujte si čas tak, abyste byli efektivní. Nezapomeňte být také empatičtí a respektovat názory druhých.

Archanděl Michael

V tomto období nad vámi bude bdít archanděl Michael, kterého si můžete k sobě zavolat aby vám pomohl a dodal vám odvahu a sílu, kterou potřebujete.

Šestka pentaklů – Na konci týdne se můžete těšit na hojnost v podobě uznání, lásky přátelství a spokojenosti. Můžete být příjemci štědrosti nebo právě Vy můžete být dárcem. Ony dárky mohou být ve formě finanční odměny, příležitosti, moudré rady atd. Nové pracovní příležitosti se objeví každému, kdo je vděčný, spolehlivý, zodpovědný a spravedlivý. Stejně tak různá povýšení, bonusy či finanční odměny.

Tento týden bude hodně o zamyšlení nad námi samotnými, svým konáním a uvědomění si, že je zapotřebí, abychom se nebáli prosadit sami sebe a své přesvědčení. Nezapomínejte ale jednat a konat z pozice lásky, buďte laskaví, empatičtí, a spravedliví nejen k sobě ale také k ostatním. Snažte se pohlédnout na situace i z úhlu druhých, kteří jsou v ní zainteresováni.

Nechť vás chrání a provází andělé!

S láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments