Výklad karet pro týden 1. – 7. 3. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělní. Sluníčko se na nás směje a už můžeme cítit pomalý příchod jara. Dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazuji pro týden od 1. do 7. března 2021. Pro tento výklad jsem zvolila netradičně karty, které jsem si nedávno pořídila, a ze kterých mám obrovskou radost, protože jsou krásné, tajemné, ale zároveň přesné. Dnes tedy vykládám z Orákula vizí. Dnes také vyšel výklad pro Jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc BŘEZEN 2021, tak pokud jste jej ještě nečetli, tak jen do toho.

Trpělivost – Když se zadíváte pozorně na první kartu, která nese jméno “Trpělivost”, vyzařuje z ní klid, harmonie a jasnost v tom, co si přejeme. Určete si svůj cíl klidně a bez spěchu. Řádně si naplánujte, kterým směrem chcete, aby se ubíral Váš život. To, že zatím cítíte pozastavení svých plánů, není špatně. Všechno potřebuje svůj čas – stejně jako semínko zasazené v Zemi potřebuje dostatek času, lásky a živin k tomu, aby mohlo vyrůst a vykvést v nádhernou květinu. Na kartě také můžete vidět vyobrazeného Ledňáčka, který je zde poslem klidu. Snažte se neuspěchat veškeré rozhodnutí a příležitosti, které k Vám budou přicházet. Ten správný okamžik k akci poznáte. Zároveň se ale snažte nezůstávat v čekací fázi až přespříliš dlouho, protože nic se samo neudělá. Jen vnímejte svou intuici a poznáte, kdy nadešel ten správný čas.

Manipulace – Když jsem tuto kartu viděla, musela jsem se trošku zasmát. Nepochopte mě zle, ale tato karta se hodí nejen pro aktuální situaci ve světě, ale celkově k našemu životu. Život to je hra, hra osudu, ve kterém každý z nás má svoji roli, kterou ale měníme v závislosti na daných okolnostech a situacích. Často ale zapomínáme na naši pravou podstatu toho, kdo jsme my. Proto využijte toto období k znovunalezení své pravé podstaty a uvědomte si, zdali Vy sami nikým nemanipulujete. Manipulace není nic hezkého a vždycky se to vrátí k tomu, kdo manipuluje se skrytými úmysly. Také si ale uvědomte, zdali Vy sami nejste zmanipulováni a ukončete to, co jste dovolili – aby Vám někdo zastínil Váš opravdový a pravdivý úsudek o jakékoliv situaci, ve které se nacházíte. Najděte sami sebe, svou pravdu a stůjte si za ní.

Cíle – Tato karta působí tajemně, ale hodně duchovně – a to přesně je její význam. Na konci týdne si jasně vytyčte svůj cíl a běžte za ním. Bude sice vyžadovat potřebnou sebekázeň, ale nakonec se Vaše úsilí vyplatí. Studujte, vzdělávejte se, experimentujte ve své cestě za svým cílem a buďte vytrvalí. Nezapomínejte, že cokoliv se děje, děje se s určitým záměrem. Zde se hodí také krásné pořekadlo “co tě nezabije, to tě posílí”, a taky bolestivé a obtížné změny, které budou potřeba, aby nastaly, nás posílí v duchovním smyslu a opět povyrosteme. Na konci týdne najdete v sobě svou moudrost a vytrvalost.

Tento výklad pro nadcházející týden je trochu jiný než na jaký jste zvyklí, ale cítím, že je přesný. Buďte k sobě a ostatním laskaví, rozumní, ohleduplní a nebuďte na sebe zlí. A hlavně důvěřujte svým pocitům a intuici. Nenechte se ovlivňovat strachem a nedělejte nic, co s Vámi nerezonuje.

Buďte silní, protože jste.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis

5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments