Výklad karet na týden od 23. do 29. 9. 2019

Máme tady nový týden a s ním také výklad od 23. do 29. 9. 2019. Tak co nás čeká a co nám sdělují andělé? Na to se teď společně podíváme. 🙂

Královna Země – Na začátku týdne bychom si měli udělat dostatek času na blízké lidi kolem nás. Vyslechněte je, poraďte, popovídejte si. Když uvidíte, že někdo cizí potřebuje venku pomoc, nebojte se být nápomocní. Pokud se dostanete do problému, volte laskavý a chápající přístup. Snažte se na situaci podívat i z pohledu toho druhého a volte rozumný přístup.

Desítka Ohně – Uprostřed týdne se na Vás nakupí mnoho práce, proto se nebojte tentokrát přijmout Vy pomoc od ostatních. Nemusíte vše zvládat sami. Navíc, když si uvědomíte, že vše nemusíte dělat jen Vy, ale že máte na dosah pomoc, vyhnete se tím různým zdravotním problémům, které pramení ze stresu a Váš život se nevyskytne v nerovnováze.

Hvězda – Na konci týdne Vás čeká období štěstí a spokojenosti. Nebojte se udělat pozitivní a optimistické dlouhodobé plány do budoucna, protože jste na správné cestě a vše děláte proto, aby jste se měli Vy i Vaši blízcí dobře. V tomto období nad Vámi bude bdít archanděl Jofiel, který pomáhá rozvíjet radostný postoj a přístup v životě. Zavolejte si ho, aby Vám pomohl radovat se z Vašich úspěchů a zůstat pozitivní vůči budoucnosti.

Život je krásný!

Přeji Vám krásný týden plný lásky, radosti a pevných kroků v životě, které učiníte ke zkvalitnění svého života.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na