Výklad karet na týden od 12. do 18. 8. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění. Jaký jste měli minulý týden? U nás proběhl přesně tak, jak předpověděli andělé. 🙂 No ale přichází k nám nový týden a s ním další poselství od andělů pro období od 12. do 18. 8. 2019.

Pětka Ohně – Na začátku týdne buďte obezřetní, protože je dost možný konflikt s druhou osobou – a je jedno, jestli to bude osoba Vám blízká, kolega či úplně cizí člověk. Dojde ke střetu, protože obě strany mají jiné cíle. Na povrch můžou vyplavat nepříjemné detaily. K úspěšnému rozuzlení Vám pomůže, když budete zdrženliví, přemýšliví a nebudete jednat ukvapeně. Podívejte se na věci také z úhlu druhé strany a zkuste společně najít kompromis. 

Rytíř Země – Uprostřed týdne bude stále ještě trvat čas, kdy budete muset máknout a udržovat tempo – je potřeba dodělávat rozdělané věci a dotáhnout je do konce. Nezapomínejte ctít své závazky a spolupracujte se svým strážným andělem, protože Vám chce pomoci, ale Vy mu to musíte první dovolit. 

Snílek – Na konci týdne vstoupíte do nové vzrušující fáze svého života. Bude vhodné období k tomu, abyste vdechli život svým snům – proto jim buďte věrní a vytrvalí. Nebojte se je následovat a věřit si! Dostane se Vám také neočekávané příležitosti, kterou se nebojte uchopit pevně do svých rukou. V tomto období Vás bude provázet archanděl Metatron, který Vám pomůže zhmotnit Vaše sny a zachovat Vám takový ten krásný dětský úžas z kouzla života. Ovšem musíte ho o pomoc požádat.

Komunikujte s anděly a archanděly, chtějí Vám pomoci, ale musíte jim to vědomě dovolit. Často k tomu není zapotřebí nějakých složitých rituálů. Stačí jen zavřít oči, od srdce anděly zavolat, oslovit konkrétního anděla/archanděla a sdělit mu, s čím chcete pomoci. Potom jen následujte svou intuici a buďte otevření veškerým informacím. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments