Výklad karet na týden od 11. do 17. 3. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění a přináším Vám další výklad na týden od 11. do 17. 3. 2019. Doufám, že jste měli tento týden, který došel do svého konce, klidný, radostný a úspěšný. Teď se pojďme společně ale podívat, co nám sdělují andělé pro nadcházející týden. 🙂

Devítka Ohně – Na začátku týdne se nevzdávejte a chraňte to, co jste vytvořili, chraňte si své nápady, myšlenky a sny, kterých chcete dosáhnout. Mějte odvahu a věřte si. Dokážete vše, co si přejete. Jen byste měli být důslední, trpěliví a cílevědomí v tom, čeho chcete dosáhnout, co chcete dokončit.

Desítka Vzduchu – Uprostřed týden Vás čeká období, kdy skončí obtížné období, které Vás jakkoliv trápilo nebo tížilo. Nebojte se přijmout změnu, i pokud by to byla změna, kterou jste si zrovna nepředstavovali. Vše má svůj smysl a nebojte se, že by to nebyla změna pozitivní. Můžete očekávat, že se věci začnou zlepšovat. Pokud Vás trápí nějaký Váš zlozvyk, bude vhodný čas se ho zbavit.

Královna Vody – Konec týdne bude vztahový a bude se týkat jakýchkoliv vztahů ve Vašem životě, které budou důležité a pro které přijde vhodný čas k tomu, aby se posunuly na další úroveň. Může se jednat o vztahy osobní, pracovní, partnerské, milenecké, přátelské… Jakéhokoliv vztahu, který potřebuje změnu a pro který přišel vhodný čas. Nesnažte se ale na sílu změnit vztah, pro který vhodný čas nepřišel. Poslouchejte a následujte svou intuici a nezapomeňte také pečovat o sebe a své blízké.

Tento týden bude opět příjemný, přínosný a rozvíjející. Přeji Vám, abyste dosáhli všeho, co si přejete nebo k čemu směřujete. Pokud máte pochybnosti nebo strach, zameditujte si na tuto otázku nebo jen požádejte anděly o pomoc v dané oblasti. Pomůžou Vám – jde o to, abyste je ale požádali o pomoc, dovolili jim Vám pomoci a potom následovat svou intuici a přemýšlet nad tím, co a proč se stalo nebo děje.

Pokud by Vás zajímalo, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v březnu 2019, podívejte se do menu na “Měsíční výklady”, kde naleznete článek “Horoskop na BŘEZEN 2019”.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na