Výklad karet na týden 9. – 15, 9. 2019

Přeji Vám krásný nedělní večer! Jak jste se celý týden měli? U nás je to stále takové hektické – zaměstnání, práce na bytě, potřebná pomoc a pak zase od znova. 😀 Tak ale teď se pojďme podívat na to, co nás všechny čeká v týdnu od 9. do 15. 9. 2019.

Král Země – Na začátku týdne se můžete těšit na úspěšné období. Sebevědomě přijměte příležitosti, které Vám budou nabízeny – máte na to je zvládnout! Nebojte se být kreativní a upustit uzdu své fantazie.

Slunce – Uprostřed týdne se můžete těšit na šťastný výsledek své práce či Vašeho rozdělaného projektu. Přijdou k Vám úžasné a nové nápady, proto mějte důvěru sami v sebe a pusťte se do jejich realizace. V tomto období Vás bude provázet archanděl Uriel, který dokáže podnítit Vaše myšlenky a vhodná řešení, stejně jako zesílí Vaši důvěru ve Vaši moudrost a inteligenci.

Velekněžka – Na konci týdne poslouchejte svou intuici a než začnete jednat, pečlivě si promyslete, co chcete a kam by Vás Vaše jednání mohlo dovést. Buďte trpěliví a nepropadejte zbytečné panice, pokud se něco ve Vašem životě zdrží – nezapomeňte, že vše je tak, jak má. Jen to zrovna nemusíme přesně chápat, ale časem nám to vše dá smysl. Na konci týdne s Vámi bude archanděl Haniel, která zvýší Vaši jasnost a spojení s anděly.

Tento týden bude krásný a pohodový, proto si jej užijte. Ve čtvrtek 12. 9. se můžete těšit na horoskop pro měsíc ZÁŘÍ 2019. Minulý čtvrtek mi to z časových důvodů vůbec nevyšlo a přiznám se Vám, že se těším až bude toto období rekonstrukce za námi a opět budu mít ten krásný prostor, kdy budu moc pro Vás v klidu tvořit užitečné články. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na