Výklad karet na týden 9. – 15. 3. 2020

Dnes se spolu podíváme na to, co nám nadělé vzkazují pro první březnový týden od 9. do 15. 3. 2020. Včera taky vyšel výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc BŘEZEN 2020, takže pokud se chcete podívat, klikněte ZDE. 🙂

Páže pohárů – Začátek týdne bude patřit vztahům. Pokud jste řešili ve svém vztahu nějaké problémy, vyřešíte je právě v tomto období společně a vztah vstoupí do nové fáze. Také do Vašeho života může vstoupit nová osoba nebo emoce. Může se jednat o nové přátelství nebo pro nezadané to může být nový vztah. Komunikujte s lidmi kolem sebe a sdělujte si navzájem své pocity. Také důvěřujte své intuici a psychickým schopnostem, protože budou zesílené.

Sedmička pentaklů – Vaše úsilí, které jste vynaložili ke splnění Vašich snů, narůstají a pomalu začnou přinášet úspěch. Pokud cítíte, že si máte dát na chvíli pauzu a naplánovat si Vaše další kroky do budoucna, udělejte to a nezapomeňte být trpěliví. Pokud budete cítit úzkost, věřte, že bude neopodstatněná. Také díky úplňku, který byl v pondělí, můžete mít tyto nepravdivé pocity. Pokud teď prostě ve Vaší situaci “stojíte”, věřte, že je to tak správně a má to tak být. Bude vhodný čas k odpočinku nebo dovolené, abyste načerpali nové síly. 

Desítka pohárů – Na konci týdne pocítíte, jak máte krásný, spokojený a naplňující rodinný život a harmonii mezi sebou. Vztahy budou (a jsou) silné, důvěryhodné a naplněné láskou. Tak si je užívejte. Vaše potřeby, ať už budou materiální nebo emocionální, budou naplněny a vztahy budou čistě ryzí jak v rovině milostné, tak přátelské. 

Tento týden se budeme hodně věnovat vztahům a jejich prohlubování. Také nezapomeňte odpočívat a nebuďte na sebe zbytečně moc přísní. Užívejte si každé volné chvilky, kterou budete trávit s lidmi, které máte rádi a milujete. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments