Výklad karet na týden 9. – 15. 12. 2019

Přeji Vám krásnou 2. adventní neděli. 🙂 Tato neděle se také nazývá Bronzová, zapaluje se drůhá svíce na adventním věnci, která je symbolem LÁSKY. Jejím pálením se uctívají vztahy z minulosti, současnosti a také budoucnosti. Poděkujte všem Vašim blízkým, které máte rádi za jejich oporu a lásku. Dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 9. do 15. 12. 2019. 🙂

Desítka holí – Možná byste se měli zamyslet nad tím, že pracujete příliš tvrdě a práci obětujete až příliš svého volného času. Měli byste se pokusit lépe vyvážit svůj profesionální a osobní život. Nedělejte příliš mnoho věcí najednou, protože se můžete ocitnout ve stresu a tím si zkazíte kouzlo okamžiku. Zkuste přijmout pomoc od ostatních – nemusíte vše zvládat sami. Na začátku týdne se objeví naděje na úspěšné řešení situace, kterou aktuálně řešíte. Podívejte se na to, co máte vše v plánu zvládnout a vyřaďte nepodstatné věci/situace. Zpomalte a užívejte si předvánoční období, které je kouzelné a rozkošné. 

Rozsudek – Tuto kartu Vám andělé posílají proto, aby jste si uvědomili, že jste na konci svého projektu, který se může týkat jak práce, tak určité části Vašeho osobního života. Bude ideální čas na to učinit rozhodnutí – objevili jste se na křižovatce a můžete se rozhodnout, kterou cestou se vydáte. Přehodnoťte a prozkoumejte veškeré své možnosti a pak si sebejistě zvolte. Můžete odpočívat v klidu s vědomím, že jste skvěle připraveni na změnu. Pokud Vás tíží nějaké právní situace, ty se vyřeší příznivě. Stejně tak také doplňují zkoušky či absolvování certifikace. V tomto čase nad Vámi bude bdít archanděl Jeremiel, který Vám pomůže posoudit, co je potřeba transformovat, uzdravit nebo opustit. 

Eso pentaklů – Na konci týdne k Vám bude proudit hojnost, která se může objevit v rovině osobní, materiální či pracovní. Pokud přemýšlíte nad podnikáním, je dost možné, že budete úspěšní, když budete stát pevně nohami na zemi a budete se řídit intuicí. Bude také vhodná doba k investicím, ovšem zvažujte všechny možnosti bedlivě. Takže můžeme v překladu říci: nekupujte jako dárky žádné hlouposti nebo zbytečně drahé. Zamyslete se nad jejich poselstvím, které chcete dotyčné osobě sdělit.

Přeji Vám krásnou 2. adventní neděli plnou lásky a moc Vám děkuji za Vaši podporu, lásku a věrnost – velice to pro mě znamená. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na