Výklad karet na týden 8. – 14. 7. 2019

Další týden nám utekl, jako voda v potůčku – také Vám to tak přijde? Tím, jak se toho kolem mě děje tolik, mi dny, týdny, dokonce i měsíce utíkají velkou rychlostí. Nicméně, dnes je opět ten den, abychom se společně podívali na to, co nám andělé vzkazují pro tento týden od 8. do 14. července 2019.

Čtyřka Ohně – Na začátku týdne se můžete těšit na spokojenost, hojnost v oblasti materiální, duchovní i emocionální, a mír. Co se týče Vašeho rodinného života, pocítíte stabilitu, štěstí a lásku. Pokud jste započali nějaký Váš osobní či pracovní projekt, nebo ho stále provádíte, můžete se těšit na cílovou rovinku, protože se úspěšně budete blížit k jeho konci. 

Královna Vody – Prostředek týdne bude ve znamení vztahů a lásky. Vztahy, ať už pracovní, osobní, přátelské, partnerské či milenecké, se vyvinou na novou úroveň. Bude důležité, abyste důvěřovali své intuici a dělali to, co cítíte a co chcete. Pokud prožíváte nějaký platonický vztah, bude vhodné období k tomu, abyste jej povýšili o stupeň výš. Také nezapomeňte pečovat o sebe i ostatní své blízké.

Dvojka Ohně – Na konci týdne nás opět zahalí radost, protože dosáhneme vysněného uplatnění v tom, co jsme řešili nebo co nás trápilo. Jsou možná nová přátelství, vztahy či nové pracovní příležitosti. Nebojte se, odsuňte strach a běžte do nové éry svého života – jste připraveni.

Tento týden bude nadmíru krásný, takže Vám přeji, abyste si jej užili, spolupracovali vědomě s anděly a poté poslouchali svou intuici, protože právě přes ni s Vámi andělé nejčastěji komunikují – je to nejjednodušší způsob komunikace s Vámi. 

Pokud jste se ještě nedívali na horoskop pro měsíc červenec 2019, tak se mrkněte. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments