Výklad karet na týden 8. – 14. 4. 2019

Přeji Vám krásné sobotnění! U nás je sice pod mrakem, ale sluníčko se snaží neustále vykukovat. Jak je u Vás? Dnes se spolu také podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro nadcházející týden od 8. do 14. 4. 2019. Při výkladu mi z balíčku andělé vyhodili jednu kartu navíc, takže na ni budeme také brát zřetel.

Král Země – Na začátku týdne se můžete těšit na úspěšné období, takže se nebojte cokoliv řešit a sebevědomě přijměte příležitosti, které Vám jsou nabízeny. Poslouchejte své podvědomí, protože tím k Vám nejčastěji andělé promlouvají a nabízí radu, jak vyřešit cokoliv, co Vás trápí. Dostanete nápady a řešení, které Vám pomohou od problémů nebo Vás inspirují.

Císařovna – Uprostřed týdne je pro Vás přichystaná velkorysá hojnost. Nemusí to být ovšem jen hojnost v materiálním slova smyslu, ale také hojnost v podobě duchovního růstu, lásky, štěstí,… Nebojte se v tomto období vdechnout život svým snům – začněte je realizovat nebo si vytvořte dlouhodobý plán, jak jich dosáhnout. Věnujte čas také péči o sebe a své blízké. Komunikujte s archandělem Gabrielem, který Vás bude provázet. Požádejte ho, aby inspiroval Vaše tvořivé nápady a dal Vám odvahu a příležitosti k jejich vyjádření.   

Sedmička Ohně – Na konci týdne seberte svou odvahu a hajte své názory a přesvědčení, kterému pevně věříte a cítíte, že je správné. Své bitvy si vybírejte moudře.

Devítka Ohně – Karta, která vyskočila z balíčku a na kterou chtěli andělé upozornit. Chtějí nám všem sdělit, že se nemáme vzdávat a chránit to, co jsme vytvořili – ať se to jiným líbí nebo ne. Chtějí nám připomenout, abychom neměli strach, sebrali odvahu a věřili si. Věřili své intuici a také, abychom s anděly komunikovali a žádali je o pomoc.

Tak to bylo týdenní poselství, které nám andělé chtějí předat. Přeji Vám, abyste si vychutnávali každou chvíli ve svém životě a uvědomte si, že i když se nám děje něco, co je pro nás těžké, obtížné či bolestné, vždy to sebou nese poučení, růst a zkušenosti – i když se Vám to zprvu nemusí tak zdát. Také já jsem chápala vše až s postupem času – to vše, co se mi událo navzdory mému mladému věku, vše, co jsme museli s manželem překonat ať už sami nebo spolu. Ale vždy to upevnilo náš charakter a dodalo nové zkušenosti, za které jsme dnes rádi.

Takže hlavu vzhůru, zvládnete vše, čemu se s odvahou a s otevřenou myslí postavíte.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na