Výklad karet na týden 7. – 13. 6. 2021

Přeji Vám krásné, slunečné nedělnění. Doufám, že jste si užili tohoto vydařeného víkendu a odpočinuli jste si. Dnes se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 7. do 13. 6. 2021. Na konci si taky povíme něco málo o nadcházejícím Novoluní.

Desítka mečů – Tato karta je z balíčku má nejméně oblíbená, ale i ona v sobě má pozitivní poselství – záleží na úhlu pohledu. Na začátku týdne dojde k ukončení toho, co má své kořeny v minulosti. Jedná se o nakupené události, které se nyní projeví a povedou k nevyhnutelné změně. Ovšem všude, kde něco končí, může něco nového začít. V osobním životě může dojít k přetrhání toxických, přátelských vztahů – a to nenávratně. V milostné sféře může dojít také ke konci, který může být dramatický, protože bude provázen hlubokými emocemi. Ohledně práce – může dojít k uzavření oddělení nebo si dávejte pozor na ukončení výkonu práce. Pozitivním aspektem této karty je to, že přichází konec špatného období, nedorozumění a boj skončí, zdravotní potíže (například vyčerpání nebo ztráta energie) se zlepší.

Šestka pentaklů – Uprostřed týdne můžete obdržet finanční obnos, dar či odměnu. Budete moci splatit nebo započít řádně splácet své dluhy či budete přemýšlet, jak nejefektivněji investovat do své budoucnosti. Pokud jste se potýkali s finančními problémy tak věřte, že se Vaše situace zlepší. Také můžete právě Vy pomoci příteli, který se vyskytl v přechodné, finanční tísni nebo se rozhodnete přispět na charitu. Nicméně stejně, jako postava na kartě držící váhy, pečlivě zvažujte, jakou výši částky darujete v souvislosti s velikostí daného problému. Pocítíte velkou podporu nebo Vy budete dárcem této podpory a budete se cítit velice propojeni s Vašimi přáteli a rodinou.

Měsíc – Na konci týdne si dávejte pozor, protože můžete být zranitelnější a podrobíte se zkoušce, která otestuje Vaši víru v to, co věříte. Může se jednat o hluboký, ovšem zcela soukromý a vnitřní, osobní boj s Vámi samotnými. Když se budete muset rozhodovat, snažte se spoléhat spíše na Vaši intuici a smysly než na logiku. Může se objevit risk, který ale rozšíří Vaše životní zkušenosti. Když se budete cítit nesví, pokuste se ponořit do hloubky problému a najděte skutečnou příčinu svého vnitřního neklidu.

Archanděl Haniel

Na konci týdne nad námi bude držet své ochranná křídla archanděl Haniel, který je spojen s intuicí a jasnozřivostí. Když mu dovolíte, aby Vám pomohl, pomůže Vám v osobním rozvoji, důvěře a řízením se svou intuicí.

Novoluní ve znamení Blíženců & zatmění Slunce

Ve čtvrtek, 10. 6. 2021 ve 12:52 hodin, nás čeká Novoluní ve znamení Blíženců. V tento den bychom měli věnovat zvýšenou pozornost svým rukám, pažím, ramenům a dýchacímu ústrojí. Také dojde k zatmění Slunce.

Život nás neustále učí a posouvá kupředu přes různé překážky a zkoušky. Musíme si ale uvědomit, i když v dané chvíli nám to může přijít nefér, že každý dostáváme tak těžké zkoušky, které jsme schopni pokořit a zvládnout. Pochopitelně to nepůjde bez práce a snahy.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments