Výklad karet na týden 7. – 13. 11. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká tento týden od 7. do 13. 11. 2022. Také nás tento týden čeká Úplněk ve znamení Býka, o jehož účinku si povíme na konci výkladu.

týdenní výklad

Císař

Na začátku týdne bude vládnout mužská energie otce, manžela, přítele, partnera, osoby, která dokáže ochránit, povzbudit, a která má přirozenou, zdravou autoritu. Tento muž a energie představuje stálost, spolehlivost, rovnováhu a jistotu. Okolnosti, se kterými se potýkáte, dojdou k zlepšení. Je čas žít tady a teď a používat moudrost, odhodlání a dovednosti, které jste získali či které jsou Vám nabízeny.

Archanděl Michael

Na začátku týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Michael, který Vám dodá potřebnou sílu, odvahu a ochranu, kterou budete potřebovat.

Čtyřka pentaklů

Pokud jste v minulosti zažívali nesnáze či nestabilitu, můžete si být jisti, že přichází doba, kdy to skončí. Co se týče finančních prostředků, těch budete mít dostatek, stejně tak uznání.  Pokud se vaše rodina rozrůstá a vy zvažujete přestěhování či jiné potřebné kroky k vytvoření stability a bezpečí, nyní přichází ten správný čas podniknout potřebné kroky. Tak stejně, pokud rozjíždíte svůj podnik – zahoďte strachy a obavy a učiňte potřebné kroky.

Šestka pentaklů

Na konci týdne bude na cestě potřebná finanční pomoc či získání finančního obnosu. Pokud jste se tedy potýkali s finanční nestabilitou, můžete se těšit na vyrovnání. Možná budete schopni splatit dluh, který Vás tížil. Budete velice propojeni se svým okruhem blízkých přátel a rodinou.

Úplněk ve znamení Býk

V úterý 8. 11. 2022 ve 12:01 hodin nás čeká Úplněk ve znamení Býk. Pozornost a zvýšenou péči bychom měli věnovat krku, hlasivkám, hrtanu, jícnu a štítné žláze. Uvědomit bychom si také měli, co či kdo nás dusí a také proč. Čeho se bojíme? Dá se říci mnoho, jen je potřeba zvolit si laskavý a upřímný postoj. Také pečujte sami o sebe, protože přehnanou pozorností a přijímáním zodpovědnosti za ostatní, si jen zhoršujeme zdravotní stav štítné žlázy.

Přeji Vám kouzelný a klidný podzimní týden Světýlka moje. Moc si Vážím Vaší podpory a také zpráv, které se ke mně dostávají. Budu se na Vás těšit zase za týden!

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments