Výklad karet na týden 7. – 13. 10. 2019

Přeji Vám krásný, podzimní den! Máme tady další týden a s ním také výklad na období 7. – 13. 10. 2019. Doufám, že si dny užíváte s radostí, láskou a teple se oblékáte, protože toto roční období opět prozkouší naši imunitu. 🙂 Teď se ale pojďme společně podívat na to, co nám vzkazují andělé.

Královna Vzduchu – Na začátku týdne budeme odstraňovat vše, co nám v životě nepřináší radost ani užitek. Ať už se bude jednat o lidi, věci nebo zaměstnání, měli bychom se rozhodovat objektivně a nenechat se ovlivnit jakýmikoliv emocemi. Ne vždy to bude lehké, ale snažte se v situaci zachovat radost, protože k tomu, aby něco nového začalo je občas zapotřebí, aby něco skončilo. Nicméně buďte v klidu – vše se děje tak, jak má a význam událostí pochopíme časem. 

Hvězda – Tak, jako hvězdy svítící na noční obloze nám poskytují naději, tak tato karta nám slibuje šťastné časy. Nemusíte se bát udělat pozitivní a dlouhodobé plány do budoucna, protože štěstí bude stát na Vaší straně a budoucnost bude optimistická. Užívejte si toto období a celou situaci, protože jste na správné cestě. Uprostřed týdne Vás bude provázet archanděl Jofiel, který je andělem optimismu a pomáhá nám rozvíjet radostný postoj a přístup v životě. Zavolejte si ho k tomu, aby Vám pomohl zůstat optimističtí vůči budoucnosti a podpořil Vaši radost i z těch sebemenších úspěchů. 

Devítka Vzduchu – Na konci týdne budete sváděni negativními nebo na strachu založenými myšlenkami. Uvolněte lítost, strach a negativní myšlenky, protože to ony můžou být viníky, které mohou stát za obávanými problémy. Je to zákon přitažlivosti – to, co si myslím, jak smýšlím a jednám, to přitahuji. Místo toho se nebojte obrátit svou pozornost na úžasné možnosti, které nabízí budoucnost a minulost nechte za sebou. Abych to upřesnila – něco, co jste měli opustit ze začátku týdne, jste neopustili a nyní Vás to může brzdit a způsobovat problémy.

Tento týden bude krásný, i když může být do jisté míry těžký či smutný skrze opouštění. Ale nezapomínejte, že je vše tak, jak má být a důvody, proč jsou tyto kroky potřebné, zjistíme třeba později, ale zjistíme je. 🙂 

Můžete se také podívat na nejnovější horoskop pro měsíc ŘÍJEN 2019.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na