Výklad karet na týden 7. – 13. 1. 2019

Přeji Vám všem krásný začátek týdne. Nadešel čas pro další výklad na týden od 7. do 13. 1. 2019. Téměř celý týden budeme pod ochrannými křídly archandělů – ale pojďme si říct přesněji, co nám andělé vzkazují.

Císařovna – Na začátku týdne Vás čeká velkorysá hojnost a to ať po materiální, emocionální nebo duchovní stránce. Jsou možné neočekávané peníze. Nebojte se dát život svým snům a přáním. Nezapomeňte pečovat o své nejbližší, ale také o sebe, protože k tomu, abyste mohli popřípadě pomoci druhému, musíte být sami v pořádku po všech stránkách. Na začátku týdne nás bude provázet archanděl Gabriel, který vede veškeré naše činy, jednání, myšlenky jen láskyplným směrem a pomáhá nám vše řešit v lásce a spravedlnosti.

Páže Vody – Uprostřed týdne nám andělé poukazují na to, že se toto období ponese v duchu lásky a to v jakékoliv formě a na jakékoliv úrovni. Do Vašeho života může vstoupit nový člověk nebo Váš stávající vztah začne novou etapu. Důvěřujte pocitům, intuici a svému srdci, protože v tomto období budete mít zvýšené psychické schopnosti.

Ego – Na konci týdne si dávejte pozor na negativní nebo na strachu založené myšlenky. Nezapomeňte, že co si do hlavy vložíme, to také žijeme. Dávejte si pozor na falešný pocit uvíznutí v pasti, kdy si myslíte, že už není cesta ven, jste v koncích, na pokraji sil, atd. Ne! Je to falešný pocit, který ve Vás byl uměle vybudován. Vždy je možnost vstát nebo nalézt cestu – vždy tam je. Nebuďte příliš zaměření na materiální věci – mnohem křehčí jsou ty duševní a emocionální. Ale díky tomu, že po většinou nejsou hmatatelné, si to často lidé neuvědomují. V tomto období nás bude ochraňovat archanděl Jofiel, který Vám pomůže v utříbení si priorit a nalezení správného řešení v jakékoliv situaci, která nastane nebo která Vás trápí a tzv. tlačí do kouta.

Doufám, že se Vám bude tento týden dařit, budete veselí, šťastní a spokojení. Nezapomeňte, že NIKDO Vám nemůže ublížit, pokud mu to VY SAMI NEDOVOLÍTE. 😉

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments