Výklad karet na týden 6. – 12. 5. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění! Venku nic moc na to, že je květen, co? Ale měli bychom být rádi i za déšť, který by zas ale mohl být vydatnější, aby měl smysl a dostal se až ke kořenům stromů a rostlin. Nicméně nebudu lhát – velice se těším na teplo, sluníčko a projasněné dny. Teď se ale už tradičně podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 6. do 12. 5. 2019.

Desítka Země – Na začátku týden se můžete těšit na velmi šťastný rodinný život, který bude opředen důvěrou, láskou, upřímností a jistotou. Také co se bude týkat financí, nemusíte si na začátku týdne dělat starosti. Budete zabezpečeni k tomu, co potřebujete. Ovšem nebuďte příliš zaměřeni na materiální věci a nezapomeňte vidět kouzlo a krásu i v maličkostech života.

Rovnováha – Uprostřed týdne Vás bude provázet archanděl Zadkiel, který Vám pomůže zvýšit Vaše sebevědomí, vlastní hodnotu a pocit, že si zasloužíte to, co si přejete. Než budete řešit něco důležitého, počkejte si na perfektní načasování a pořádně se o dané situaci či věci informujte. Nebojte se spolupráce a nezapomeňte, že klíčem ke společnému úspěchu je kompromis. Udržujte si rovnováhu a nebuďte zbrklí.

Jednota – Na konci týdne se setkáte s tradičními názory nebo metodami, které můžete použít v řešení dané situace. Ovšem je jen na Vás, pokud se jimi necháte vést. Určitě stojí ale za zvážení a zamyšlení. Nebojte se najít lidi se stejným nebo podobným myšlením. Pokud si nejste jistí v určitých důležitých krocích, neváhejte vyhledat odborníka, který se dané problematice věnuje, a nechte si poradit. Také zde nás bude provázet archanděl, tentokrát to bude Sandalfon, který zvýší Vaši důvěru a oddanost Vašim snům a cílům.

Doufám, že jste si minulý týden užili a nyní se můžete těšit na týden následující. 🙂

Pokud se chcete blíže podívat na to, co Vás čeká dle Vašeho znamení zvěrokruhu, mrkněte na Horoskop pro měsíc květen 2019. Také by Vás třeba mohl oslovit článek Neposuzuj „knihu podle obalu“, který je trochu jiný – k zamyšlení, doprovázen rady, tipy, osobní zkušeností, fotografiemi a názory jiných dotázaných človíčků.

Budu velice ráda za Vaše komentáře, názory, tipy a rady pod články přímo zde na blogu, protože mě to zajímá a zároveň mi to dává pohon dál. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na