Výklad karet na týden 6. – 12. 12. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Dnes máme druhou adventní neděli a doufám, že si předvánoční období užíváte v klidu s milovanými lidmi. 🙂 Dnes jsme zapálili na našich adventních svícnech 2. svíci, která na bronzovou neděli symbolizuje Mír, a dnes se spolu také podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 6. do 12. 12. 2021. 

týdenní výklad

Kolo štěstí

Pokud jste měli poslední období náročné, můžete se těšit na pozitivní změnu k lepšímu. Jsou možná nová (rádoby) náhodná setkání, novinky či nabídky. Vaše intuice bude zesílena, proto ji věnujte svou pozornost a pokuste se řídit podle ní. Možná potkáte někoho z minulého života – někoho, koho sotva znáte, ale máte pocit, že se znáte už dlouho. Také to bude velice příznivé období pro upevňování vztahů s lidmi, kteří od sebe navzájem žijí daleko. Nebojte se projevit svá přání a jít si za jejich splnění, protože vše Vám bude nakloněno. V oblasti domova se objeví náhlá změna, která sebou ovšem ponese dlouhodobý prospěch. V oblasti vztahů se Vám naskytne možnost, kdy se k Vám partner/ka bude moci vrátit zpět a bude jen na Vás, zda dáte vztahu opět šanci. V práci byste si měli stanovit priority, protože k Vám přijdou zprávy, které zlepší Vaši situaci.

Archanděl Michael

Na začátku týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Michael, který Vám dodá potřebnou sílu a odvahu k tomu, abyste se posunuli kupředu. Bude Vás také chránit před veškerými negativními a špatnými vlivy zvenčí. Stačí ho jen o pomoc požádat, protože andělé ctí naši svobodnou vůli. 

Osmička mečů

Uprostřed týdne se můžete setkat s pocitem, že jste chycení v pasti. tento pocit může pramenit z nedávných událostí, kterým jste museli čelit a díky tomu můžete mít pocit, že se Vaše situace už nikdy nezlepší. Můžete pocítit úzkost k člověku, který neopětuje Vaše city nebo k organizaci, které dlužíte peníze. Také můžete na sobě pocítit velký tlak v práci, můžete pochybovat sami o sobě nebo můžete být paranoidní. Nenechte se ale těmito pocity svázat, protože vše můžete zvládnout. Nezapomeňte, že vždy se vše děje z nějakého důvodu, který Vám sice nyní může zůstat skrytý, ale dříve nebo později pochopíte souvislosti. Buďte odhodlaní a nebojte se požádat o pomoc druhé – nemusíte pořád vše zvládat sami a požádat o pomoc, to není známka slabosti. Zůstaňte bdělí, silní a vyhněte se panice. 

Královna holí

Na konci týdne nastane vhodné období k tomu, abyste zahodili svou diskrétnost a nechali na povrch vystoupit Vaši vášeň a nadšení. Zamyslete se nad tím, jak žijete a organizujete svůj život, jaké máte možnosti a čeho chcete dosáhnout. Všeobecně Vám touto kartou chtějí andělé sdělit, že máte dostatek síly vše zvládnout a nadejde také období, kdy se mohou posílit Vaše vztahy – partnerské, přátelské, rodinné či milenecké. 

Pro více informací klikni na obrázek 🙂

Tento týden se můžete těšit na mnoho změň, které sebou ponesou pozitiva, která ale můžete odhalit až postupem času. Nezapomeňte, že každá bouře jednou přejde a vždy poté vyjde slunce. 🙂 Užijte si předvánoční čas v klidu, láskyplně a užívejte si toto kouzlo, které sebou toto období přináší.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments