Výklad karet na týden 6. – 12. 1. 2020

Přeji Vám krásné nedělnění! Přináším Vám poselství od andělů pro týden od 6. do 12.1.2020. Jste také zvědaví? Já teda ano. 🙂 A jak si užíváte začátek ledna? 

Desítka pohárů – Váš rodinný život bude spokojený, naplněný a harmonie bude také kolem Vás. Vaše vztahy budou důvěryhodné a silné, můžete se v klidu cítit milováni. Co se týká Vašich potřeb, ať už budou materiální nebo emocionální, budou naplněny a dostanete to, co potřebujete. 

Trojka mečů – V minulosti se stalo něco, co Vás mrzí. Může se jednat o současnou situaci nebo něco, co se stalo, přetrvává do teď a mrzí Vás to. Nezapomeňte ale, že smutek jednou přejde a nakonec poznáte, jaké poselství calá tato situace nesla. Uzdravte se a dejte si na to čas. Buďte k sobě laskaví a uvolněte bolestivé vzpomínky – běžte dál. Když odpustíte, uzdravíte se. Je zbytečné v sobě držet smutnou energii z minulých zklamání a konfliktů. Odpusťte také sobě – udělali jste vždy to nejlepší, co jste v té době mohli. 

Sedmička pohárů – Na konci týdne můžete být postaveni před složité rozhodnutí a může být těžké vybrat si mezi možnostmi, které budete mít k dispozici. Vyhledejte radu nebo si prostě v klidu sedněte a rozmyslete své možnosti. Ja ale čas přestat otálet a začít jednat! Tak s chutí do toho. Zvládnete vše, co si usmyslíte. 

Tak co? Tento týden poznáme zase o kousek víc sami sebe a posuneme se dál. Nezapomeňte, že vše co se děje má svůj důvod a my na něj dřív nebo později stejně přijdeme. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na